mne je tak zle

Príspevok v téme: mne je tak zle
User_37597

poslednu dobu mi je zo vsetkeho zle.ani nie na vracanie ale skor tak tazko..napriklad dnes som normalne jedla ranajky a potom k obedu som si len tak ustipla z udeneho masa.a pred 4 hod som si dala chlieb so syrom.tak s coho mi je tak zle.citim sa ako keby mam 60 rokov a uz nic nemozem jest lebo bud mi je zle,naduva ma alebo cokolvek ine.
rozmyslala som nad nejakou precistovacou kurou.nie dieta ale nieco take co mi da zaludok do poriadku...hm?
dakujem pekne

ladyinred

ahoj Bibisa, určite to niej je také vážne, možno máš len helicobactera, čo má dnes polovica populácie...dá sa to zistiť z krvi, na gastroskopii alebo jednoduchým dychovým testom:-)
Držím prsty

jajka001_

prestan jest tazke veci - bravcove maso, udeniny, syry, smazene jedla, hranolky, mucne jedla, zacni jest viac zeleniny, pitny rezim - caje, voda, daj si cerealie - nie tie sladkosti, ale vločky, dalej semienka...a tak

VANADA

moja babka mala take priznaky ako ty co zjedla vyvracala a zistili jej rakovinu myslim zaludka a neskor mala aj metastazi v celej brusnej dutine a zomrela za 4 mesiace ako ju zacali liecit,...dufam ze ty nemam az take vazne ochorenie