Podviedol ma ...

aquamarines

hod na neho bobek....podviedol raz podvedie znova
mas sice pred svadbou ale ta trva den....potom pride manzelstvo realita a ta bude o ho.ne,takze na tvojom mieste si dam dva poldecaky odvolam svadbu mladeho poslem do certa a rozhliadnem sa po inom....

Katarína.

ziadna rozlucka so slobodou :( Ani nic podobne, bol triezvy ked to spravil a priznal sa k tomu. Este aj ta mi to dosvecila s ktorou bol. Ano, je to strasna bolest :(

tak

ľudkovia Vy šaliete, a prečo by mala hneď svadbu zrušiť, Katarína, žiadna kaša sa neje tak horúca, ako sa navarí, ....

bazalka

Pozri, ja viem, že je to hrozné (aj je to teda pravda, neviem si ani predstaviť, že by sa mi niečo také pritrafilo, ale naozaj buď rada, že o tom vieš už teraz ako po svadbe. Jedna moja spolužiačka zrušila tiež svadbu asi týždeň pred z tohto istého dôvodu. A teraz je šťastne vydatá za druhého a nemá pobabraný život, ktorý by mala s takým neverníkom.

martinilady

Ja si myslim, ze ta podviedol pre to, (ak ta vobec podviedol, ako predsa mozes vediet, ze ta podviedol dnes o 21:00), lebo si chcel este rychlo pred svadbou uzit, aby ta uz po svadbe nepodviedol, mozno si este rychlo chcel vyrazit s kopytka, nieco si dokazat, mozno ma zo svadby strach a to ho k tomu donutilo. Aspon u mna to tak bolo, pred svadbou som uplne stresovala, moj manzel bol ten, kto bol kludny a mna ukludnoval. urcite by som ho teraz nepodviedla a lubim ho najviac na svete. vysvetlite si to. a mozno to len nanho niekto nabonzoval a nie je to pravda. good luck. ale ak ta podviedol uz viackrat, tak svadbu zrus, lebo to bude len horsie.

ta3

Katarina, je to krute ak k tomu naozaj doslo, ale stavaju sa aj taketo veci, ja to vidim tak, ak Ta podviedol, nema Ta rad a ked Ta nema rad, neber si ho, nema to vyznam, po case by ste sa aj tak rozviedli a bolo by to ovela bolestnejsie ako teraz, lebo by v mozno boli uz aj deti, verim, ze si strasne sklamana a nestastna, ale ked sa z odstupom casu nad tym zamyslis, vlastne zistis, ze si mala stastie, ze sa takto vyfarbil este pred svadbou, hlavu hore, boli to velmi, ale preto zivot este nekonci, bud silna

milli11

Hajzel, bodaj by mu rybka pipik zjedla! A odkial to vies? On sa priznal? Alebo vam iba niekto nepraje svadbu a jeho ohovoril?

mavala

O tyzden mate svadbu a dnes ta podviedol??? Mal rozlucku so slobodou a opil sa a ...ci co? To je silna kava, ale svadbu by som zrusila.