Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tehotenstvo-zlaty stafylokok a citricidal

Príspevok v téme: Tehotenstvo-zlaty stafylokok a citricidal
didiana18

Dobry den prajem, potrebujem sa poradit ohladne mojej dcery.Pred 1 rokom jej z vyteru v hrdle zistili zlateho stafylokoka.Ma opakovane anginy,problem s dutinami a taktiez vaginalny problem - vytok a opuch a jednej strane vaginy.Citala som o preparate GSE-citricidal, ze je ucinny na stafylokoka.Lenze moja dcera caka babatko - je v 7 mesiaci tehotenstva a preto by som potrebovala vdiet ci v tehotenstve GSE-Citricidal nema negativny vplyv na plod.Prosim, poradte mi,lekari doporucuju iba antibiotika, ale to neni ten spravy postup liecby v tehotenstve. Bojime sa aby pri porode nepresiel stafylokok na malicke. Ak je GSM vhodny aj pre tehotne, uziva sa v koncentracii 1/2 l vody - 30 kvapiek? Je mozny aj jemny vyplach alebo omyvanie vaginy? Prosim poradte, za kazdu radu budem vdacna!! Dakujem Maria

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tehotenstvo-zlaty stafylokok a citricidal - Fórum - ZDRAVIE.sk