Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Umele vlasy?

Príspevok v téme: Umele vlasy?
vlasyazpopas

myslite ze na miss u lakatosovej je povolene mat aj umele vlasy ( clip in / predlzene) ??????????

ja myslim a dufam ze ano, preco ako moze mat niekto tetovanie, pierce, umele prsia, zuby plastiku, alebo hocico ine umele tak preco nie vlasy ???

co myslite, ja mam clipy ale chcela by som si ich dat predlzit

anna555

Amenová je podľa môjho názoru škaredá,nezaujímavá,vyslovene nesimpantická žena a ked otvorí ústa............

vlasyazpopas

ale co ak by som si ich ja nedala zahustit a predlzit ale ostala by som pri klipoch ??? co by mi povedali asi na to ???

oh.my.gosh

Urcite ano, ved misska Amenova ma okrem plastiky prs, umelych zubov, nechtiv aj zahustene a predlzene vlasy, a presne preto sa mi nepaci ze je miss taka umelina :))

vlasyazpopas

ano ale nato je tu sutaz miss lsovensko,

na miss universe SR su povolene vsetky tie veci ktore som vymenovala, ale zaujimalo ci niektora ste neboli na kastingu a nerozoberali sa tam vase vlasy a ze ste napiklad nepostupili preto lebo niesu vase
????

Prirodzená

Missky by mali byť pekné od prírody, žiadne plastikové a inak vylepšené umeliny. Prirodzená krása je najviac.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Umele vlasy? - Fórum - ZDRAVIE.sk