Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vysusena tvar

Príspevok v téme: Vysusena tvar
wictoria555

V piatok sme mali stužkovú slávnosť a samozrejme , že som bola objednaná aj ku kozmetičke. Ona mi na tvar dala ako keby nejaky tekuty korektor , ktory zaschol.to mi ho dala na vyrazky..potom ma namalovala a všetko bolo ok.Lenže večer som už pocitovala , že tvar s mi nejak moc vysušila.Po stužkovej sa rano zobudim a tvar uplne sucha začervenana a pupačiky so mala. Dnes je Už druhy den a mna tvar jemne svrbi. a take male pupaciky mam..na tvar si davam harmancekovy čaj.Prosim poradte mi niekto s čim si ju mam mastiť ???rano idem ku kožnej určite:(

wictoria55

no bola som pri kožnej dala mi tabletky na alergiu a mastičku afloderm ..som zvedava ako mi to pomože.. viem , že je skoro ale žiadne zazraky... do tooho ešte aj vyražky sa mi porobili:/

xyzz

zbehni do nejakého biobchodu a kúp si pleťovú vodu saloos ružovú alebo levanduľovú a mandľový olej =) S lekárkou by som počkala, tá to dá zase len chémiu... čo tak skúsiť prírodu? ;)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vysusena tvar - Fórum - ZDRAVIE.sk