Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silné intenzívne pichanie kože

Príspevok v téme: Silné intenzívne pichanie kože
Ferenc

zdravim , kazdodenne zazivam extra silné neznesitelne svrbenie alebo pichanie kože asi v kazdej casti tela naraz celoplosne. Skusam sa nato liecit cele 2 roky , bol som u imonoalergologov , u gastroentologa, rozne krvne testy. Asi 5 druhov antistaminík a roznych liekov na imunitu.Nic.

vyvolavaci faktor tohto svrbenia je silná zmena teploty zo studena na teplo. Vyvolava mi to aj náhle spotenie alebo vacsia námaha napr. pri sporte a v robote. Obcas náhla stresová situácia.

Jediná vec co mi nato pomáha je to že sa poriadne spotím. Ale dám si sprchu prejde par hodin a je to tu zase. Dosť sa to zhoršuje vždy v zime. V lete sa snazim udrziavat v pote.

Pomozte prosim , neda sa to vydrzat. Dakujem

Ferenc

Skusal som tie vitaminy čo pisala maria, a hlavne sa každy den dobre vypotím športom , už to nemam v podstate skoro vobec.

yano209

zdravim mam tie iste priznaky chcel by som sa opytat ako ste s tym postupili ci to preslo alebo s tym stale bojujete a nejake dobre rady. dakujem

mariaXB

Este posledna vec - viem,ze existuju aj pripravky kalcium+magnezium,ale to vobec nefunguje! magnezium+B6 a potom s odstupom aspon 2 hodin kalcium+D3. a takisto 2 hodiny pred a dve hodiny po magneziu nejedz mliecne vyrobky.tak asi tolko.fakt drzim palce.

mariaXB

Nezabudni k magneziu pridat B6 a ku kalciu D3.len vtedy ich telo spravne zuzitkuje.Netreba sol vylucit uplne,len proste neprisalat a nejest presolene.Ja napriklad jem normalne polievky a aj sunku obcas,ale skor detsku.aj chlieb.ale napriklad ked si peciem kuriatko,vobec ho nesolim.ani ryzu ani zemiaky ani nic.masko ma soli dost aj prirodzene.zvykla som si.Ked niesi vegetarian,tak nedostatok sodika Ti nehrozi. Tak drzim palce.

mariaXB

Skus aj ten ascorutin,mozno Ti praskaju cievky a to stekli.tiez sa mi to dialo pri zmene tlaku,teploty a tak.neskor mi to prezradili male cervene bodky-petechie,co sa vynorili na miestach,kde bola koza bleda a priesvitna.

Ferenc

Dakujem , skusam uz vsetko takze skusim nasadit viac magnezia a kalcia a zivot bez soli mozno sa ukazu nejake vysledky.

Ludia radte radte dalej budem skusať vsetko som s toho zufaly.

mariaXB

Este som si vsimla,ze pises o situaciach,ktore Ti to vyvolavaju.Stres,sport,namaha,spotenie sa-to su vsetko situacie,pri ktorych dochadza k nahlemu a velkemu poklesu mineralov.tak mohlo by to byt to! aj ja ked nedoplnim a idem sportovat,alebo stresujem,tak je to tu zas!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silné intenzívne pichanie kože - Fórum - ZDRAVIE.sk