Silné intenzívne pichanie kože

Príspevok v téme: Silné intenzívne pichanie kože
Ferenc

zdravim , kazdodenne zazivam extra silné neznesitelne svrbenie alebo pichanie kože asi v kazdej casti tela naraz celoplosne. Skusam sa nato liecit cele 2 roky , bol som u imonoalergologov , u gastroentologa, rozne krvne testy. Asi 5 druhov antistaminík a roznych liekov na imunitu.Nic.

vyvolavaci faktor tohto svrbenia je silná zmena teploty zo studena na teplo. Vyvolava mi to aj náhle spotenie alebo vacsia námaha napr. pri sporte a v robote. Obcas náhla stresová situácia.

Jediná vec co mi nato pomáha je to že sa poriadne spotím. Ale dám si sprchu prejde par hodin a je to tu zase. Dosť sa to zhoršuje vždy v zime. V lete sa snazim udrziavat v pote.

Pomozte prosim , neda sa to vydrzat. Dakujem

mariaXB

Skus aj ten ascorutin,mozno Ti praskaju cievky a to stekli.tiez sa mi to dialo pri zmene tlaku,teploty a tak.neskor mi to prezradili male cervene bodky-petechie,co sa vynorili na miestach,kde bola koza bleda a priesvitna.

Ferenc

Dakujem , skusam uz vsetko takze skusim nasadit viac magnezia a kalcia a zivot bez soli mozno sa ukazu nejake vysledky.

Ludia radte radte dalej budem skusať vsetko som s toho zufaly.

mariaXB

Este som si vsimla,ze pises o situaciach,ktore Ti to vyvolavaju.Stres,sport,namaha,spotenie sa-to su vsetko situacie,pri ktorych dochadza k nahlemu a velkemu poklesu mineralov.tak mohlo by to byt to! aj ja ked nedoplnim a idem sportovat,alebo stresujem,tak je to tu zas!

mariaXB

Ahoj!Ja som to mala rok a skoro som sa zblaznila.Tiez som pobehala vsetkych lekarov a nikde nic.Ja som to mala aj na hlave a vypadali mi skoro vsetky vlasy.Ja som to mavala aj pri zmenach teploty,ale aj pri typickych alergennych jedlach ako mlieko,orechy,paradajky atd.napriek tomu aj na alergologii vyslo vsetko OK.Ale tiez som dostavala napriek tomu antihistaminika,ale aspon ma uspali.Nakoniec som skoncila v nemocnici,lebo som z tolkych kortikoidov dostala silny zachvat.zistili mi tetaniu.konske davky magnezia a kalcia pomohli.ale bez nich neviem existovat ani jeden den.Pri tetanii je zvysena nervova citlivost.Taktiez mi praskali cievky,co tiez steklilo,na to beriem ascorutin.a velmi dolezite je NESOLIT!Ak som Ti aspon trochu pomohla,tak budem rada,pretoze az mi zle prislo,ked som si precitala Tvoj prispevok a spomenula si na to trapenie.