Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

saloos oleje

ela_g

ja používam konkretne toto bambucké maslo -odkaz odstránený- mojou podmienkou je určite bio vec, ak to natierate ešte k tomu bábätku vážne si tri krát preštudujete čo dávate na telo :) ja som s ním maximálne spokojná a velmi dlho mi vydrží :)

petulienka

ja som objednavala saloos priamo zo stranky www.saloos.sk, hlavne pletovy olej Levandula, ten je velmi prijemny. Tip na tuto kozmetiku mam od kozmeticky :)

saloos

a použivate tie oleje ak tie čo máte akné?? , lebo ja mam dost problematicku plet tak neviem ci mi to nebude robit zle, ale zas mam aj miestami taku dost suchu :/

lubka100

Ja so to hlada cez google, ani neviem, ponuka ich dost predajni, pozri kde maju najnizsie ceny, aj ked rozdiely su minimalne. Fakt su tie olejceky vyborne, normalne sa niekedy rano obdivujem v zrkadle :)))

Ve

no ja mám od nich tiež olejček, je výborný, krásne vonia, v ba sa dajú kúpiť v lekárni vicky wall, blízko polusu

lubka100

Mam vyskusany levandulovy olej na tvar, aj sestra, nevieme si ich vynachvalit,mam mastnejsiu plet, davam si na noc a mam pocit, ze aj na vyrazky posobi. Nedavno som si objednala s morskymi riasami a kolagenom a tiez chvalim. Schvaluje mi ich aj kozmeticka.

anna555

bambucké maslo sa dá kúpiť oveľa lacnejšie než má saloos,ja kupujem od firmy atok za smiešnu cenu a väčšiu gramáž samozrejme,je v podstate bez vône a je super,aj oleje mám od atoku a nie z predraženého saloosu

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

saloos oleje - Fórum - ZDRAVIE.sk