Ženy sú závislé od mužov

AdamKrt

Deee Dnes 21:00:

to co pises, zena robit nemusi. Ak ma partnera, tak ten ma na vychove, ci domacnosti sa tiez podielat svojou polovicou. A predstav si chlapa, co mu nevadi robit vsetko to, co zena ? Jedine porodit nemoze... :)

Ake lahke je vyhovarat sa na chlapov, co vsetko musia zeny robit. NEMUSIA TO ROBIT. Vobec to nemusia robit.

Co sa tyka platov, ja poznam X ludi, kde aj medzi muzmi na rovnakej pozicii ma jeden vyssi plat, jeden nizsi. A robil som aj v poziciach, kde zena mala vyssi plat, alebo pod zenami, ktore mali niekolkonasobne nizsi plat a pritom niektore z nich sa prejavili ako velmi podle osoby.

Clovek ma taky plat, na aky je ochotny pristupit, aky si dohodne. A je jedno, ci je to zena, alebo muz.

Ked to treba, zeny sa ohanaju rovnopravnostou, ake je to nefer voci nim, ze muzi toto, muzi hento. Lenze ked dojde na povinnosti muzov, to im laskavo prenechaju. Do toho sa uz nehrabu...

jajka001_

no mne sa to tiez zda nenormalne, aby som musela byt zavisla od muza len preto ze mu porodim dieta. som sa tesila ked som isla konecne do prace.

xyzz

uhlie takže tým, že budú rovnaké pracovné pozície hodnotené rovnako, sa diskriminujú muži? =))

a autor si asi neuvedomil, že on je takisto závislý od manželky =)
Milý Jackop. Kto ti bude prať, žehliť, variť, porodí ti dieťa a bude sa oň starať? Má robiť toto + zarábať ešte na seba, lebo tebe sa to zdá nenormálne, že musíš živiť manželku, ktorá sa o teba stará a malé dieťa? Ak si navaríš, operieš, ožehlíš sám, budeš sa starať o dieťa (aspoň to, keď ho porodiť nemôžeš), tak prosím, manželka bude mať viac času, môže pracovať. Nedajbože keď bude na materskej, však si ho zoberie do klokanky a môže ísť makať, nie? Aby si náhodou nemal pocit že makáš ako kôň a peniaze ti prežerie manželka =))

rozumiem ti

ak nie je tvoja zena prave na materskej, tak zijes bud v stredoveku, alebo si si vzal "spatne zmyslajucu" zenu. ziadna zena nechce byt od muza zavisla.

a ak na materskej je, kludne ostan s dietatom doma ty, nikto ti nebrani. dnes je to bezne. ale potom nefnukaj, ze si "zienka domaca", ci "podpapucak".

uhlie

Deee,

uvedomujes si teda, ze chces stanovovat rovnaku uroven platov len na zaklade pohlavia a vsetky ostatne, dolezitejsie predpoklady neberies do uvahy? Preco chces muzov diskriminovat?