Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

roboticky vysava, oplati sa kupit ho?

Príspevok v téme: roboticky vysava, oplati sa kupit ho?
milli11

Rozmyslam, ze by som rodicom pod stromcek kupila roboticky vysavac. Ale asi s tym, ze nech to pocitaju aj ako darcek na narodeniny a meniny za cely nasledujuci rok.
Viete, ktory myslim, taky okruhly, ten, co sam vysava a vraj sa vyhyba prekazkam. Oplati sa kupit? Nebudu to len zbytocne vyhodene peniaze sa vysavac, ktory sice sam chodi, ale vysavanie nnestoji za nic?
Vdaka.

Gemerka777

Robotický vysáavač je jednoducho perfektný pomocník do každej modernej domácnosti. My sme si kúpili biely klarstein cleanhero a je úplne bezvadný. Krásne vysáva a čistí kým trebárs varím či pozeráme s manželom telku :) šetrí nám to čas a aj život nakoľko obaja neznášame vysávanie

robotvysavac

Chcete vyhrať Roombu 581 ? sledujte na STV 1 reláciu Piknik klub. Ak ste prešvihli dá sa pozrieť aj na internete v archíve STV. Vyžrebovanie 4.3.2011
vysielaju Po - Pia od 16.30 hod

robotvysavac

máme Roombu aj Scoobu už tretí rok, keď príde k nám návšteva tak len vyvaľujú okále ako perfektne vie povysávať podlahu aj koberec, púštam ich do práce každý druhý deň, prídem predvediem a vysvetlím

ean

u mna naj naj iRobot Roomba super vysava a super prelesti podlahu mozem len odporucit ma nadstandardné funkcie a prislusenstvo v základnej vybave

Deee

mne sa roomba este ani raz nepokazila, nemam s nou ziadne problemy, co sa tyka tych troch druhov ja mam tusim 581, vacsinou cim vyssie cislo, tym by mal byt vysavac "vykonnejsi", resp. viac funkcii, my mame tu casovu nastavitelnost, dialkove ovladanie, nahradne kefky aj filter a tiez tri majaky na navigovanie po dome, bolo to uz v zakladnej vybave, myslim, ze nizsie rady toto vsetko nemaju, ale zase je tam moznost dokupenia, bezne v nay-ku sa da k roombam zohnat vsetko, ale pokial mate domaceho milacika skusila by som roombu pet

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.