Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vystretie ruky

Príspevok v téme: Vystretie ruky
Argaroth

Zdravím, asi pred jeden a pol mesiacom som mal pád na dlaň, pričom som mal vystretú ruku. Spôsobilo to vykĺbenie lakťa. Dali mi dlahu, ktorú som nosil 2 týždne. Medzi tým som bol na troch röntgenoch, ani jeden nepotvrdil zlomeninu. Na poslednej kontrole ma chirurg poslal na rehabilitáciu (vodoliečba, cvičenie a lakťom). Chodím tam už mesiac a každý deň je to isté: po kvalitnom cvičení ju už s menšími bolesťami vystriem, no o pol hodinu sa mi znovu vráti do pôvodného stavu, vystriem ju maximálne do 45 stupňov. Hybnosť prstov a zápästia je rovnaká ako u zdravej ruky. Otočenie dlane hore a dole je taktiež rovnaké ako u zdravej ruky, zhyb v lakti je tiež dobrý, no môže byť aj o čosi lepší, takže jediné čo nemôžem je vystrieť ruku. Ak máte skúsenosti s niečim podobným, tak, prosím vás, napíšte mi nejaké rady, čo by mi pomohlo vystrieť ruku.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vystretie ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk