Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aký darček?

soffa

MAMA-2knihy,kabelu,sveter OCO-kopacky(tie take na umelu travu,)PRIATEL-retiazku na ruku z chir.ocele,knihy,kozmetika(ziadne spod.pradlo,ponozky-to neznasa,ako darcek BRACEK-spotreb.do domacnosti Kazdemu do 50eur,aby nebol nikto z nich ukrateni

bibiana78

tatovi - drogeria
mama- multifunkcny robot do kuchyne
brat - kosela
mladsi brat - futbalovy dres hamsika
ja som chcela fen s difuzerom
frajerovi - hodinky a neviem...

mary-anne

mama- tlakomer+ponožky a spodné prádlo
otec- celá séria dvd Winetou +ponožky a spodné prádlo
sestra-séria knižiek od Urbaníkovej + spodné prádlo
priatel-pulover a možno aj tričko,ak si zaslúži :)

to je asi základ, lebo nás je vela a nechcem to všetko rozpisovať :)))

jatu

my so segrou si ideme kupit na polovicu XBOX, nasim kupujeme na polovicu masaznu podlozku taku kvalitnejsiu a masazny pristroj na chodidla - nie ten, ktory opisovala SIWONKA :) ten je onicom, ale ma tiez vyuzitie, no v kupeloch nam poradili, ze vacsi efekt to ma, ked sa pouziva na sucho, teda nenaplneny vodou... :)to len tak rada...
priatelovi som kupila zimnu ciapku, lyziarske rukavice, hrncek VEZMI SI MA zo stranky uzisi to, tricku, koselu a auticko na ovladanie :)))

proste uzitocne veci a pre kazdeho to, co spomenul, ze by sa zislo, potesilo atd..

******VESELE VIANOCE :) ********

alusinka

Moj poloviciak si odomna pod stromcekom najde boxerky, ponozky, botasky, sluchatka k pc a podobne prkotinky.
Otec - to netusim... cez vikend su v Inchebe vianocne trhy, tak snad nieco objavim...
mama - kupila som jej protistresovy vankus, usb-kluc kde bude mat nahrate jej oblubene pesnicky, tricko s takym haluznym napisom, rukavicky, nejaku bizuteriu od ktorej je zavisla a priatel jej planuje darovat notebook...

takze tak :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aký darček? - Fórum - ZDRAVIE.sk