Žena v teplákoch

Príspevok v téme: Žena v teplákoch
axiana

ja to nechápem, v čom asi tak má chodiť žena doma, ked tepláky su tak hrozne nesexi a chlapom to tak strašne vadi?nebodaj sa tam má premávat v rifliach, či sukni? Ved tepláky su normalny typ oblečenia na doma, tak čo by ti chlapi chceli, aby sme chodili v kostýme aj doma? Ked som doma, tak si dám pohodlne tepláky, nehovorim o nejakých roztrhaných, špinavých a vyťahaných teplákoch, ale normálne pekné tepláky, čo mi sedia ako uliate. vy čo nosite baby?

siwonka

nosím :))
a ked idem k nemu a u neho nemám tepláky svoje ziadne, tak sa ma po chvílke sam spýta, či mi dá jeho :))

luculienka

Doba sa treba obliekať v prvom rada pohodlne, čo však neznamená, že to hneď musia byť nejaké staré rozťahané tepláky. V dnešnej dobe sa bežne predávajú veľmi pekné, moderné a zároveň domáce oblečká, ako sa o tom píše aj tu:
wanda.atlas.sk
Mylím, že na takéto oblečenie by nemal nikto zbytočné poznámky. :)

soffa

este som sa nestretla s partnerom(pop.chlapom)co by mu valili teplaky,po dome.ak ich mas pekne ako leginy,co ti risuju postavu,tak je to ok.mas cudneho partnera,ked mu to vadi.doma mas byt v tom ,v com si v pohode...a ten tvoj v com beha po byte?v saku?;-)len pre zaujimavost....

maryana

no ja chodím v hocijakých teplákoch, to najpohodlnejších a je mi jedno, či sa priatelovi páčim/nepáčim. nebudem sa predsa riadiť podla neho... :))

a čo som počula, tak ževraj sme v teplákoch sexy :))

cajik

podla mna to je len taky vseobecny blud, hlupa fama, ze teplaky su nesexi, lebo si pod tym vacsina ludi predstavi taky stereotyp ze "teplaky doma=zena neupravena, spotena, s mastnymi vlasmi", ale kazdy predsa vieme ze to nie je pravda :)

oh.my.gosh

no doma mas chodit v teplakoch,kvoli pohodliu, ved ako sama si spominala tak nosis normlane pekne teplaky, nie nejake otrhane. ked uz chces sexy teplaky, tak nejake uzke z pekneho materialu, ale mne sa zdaju sexy aj siroke. podla mna fakt neries toto,ked ma niekto taky nazor na teplaky nech si trhne :)

axiana

hej aj ja chodim doma v teplákoch a partner mi nehovoril, že to je tak zle, ani nevyžadoval odo mna chodit v podvaazkoch:-) ale už som to viackrat počula, že žena ked má na sebe tepláky, tak amen tma. že to je nesexi a blablabla, tak sa zamýšlam nad tým v čom má doma chodiť...

oh.my.gosh

to sa ti akoze niekto stazoval?o tomto som v zivote nepocula, ze by sa niekto na to stazoval :) nechapem preco sa nad tym pozastavuje, ved kazdy podla mna doma nosi teplaky, to musi by strasne nepohodlne neprezliect sa doma.