Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pečeň

RNG

Rozne jedla a vytazky z bylin zrieduju zlc a zvysuju jej objem.
Najsilnejsie, co poznam je vytazok z ostropestreca marianskeho(Sylibum marianum, milk thistle)sylimarin, najma jeho zlozka sylibin.Je hlavnou zlozkou aj protokolu dr Berksona na cistenie a regeneraciu pecene .
Zlcove kamene su hlavne cholesterolove a menej bilirubinove-farebne.
Oboje mozu krystalizovat len pri prilis hustej zlci, tj riedit zlc je velmi dobre pre kazdeho.
Ja osobne beriem sylimarin pravidelne, ako hodne navahu a cukrovkar mi to pomaha peceni.
Lecitin moze tiez pomoct,odporucam ho kazdemu,
ale co sa tyka zlcocych/pecenovych kamenov , skor by som typoval na znizenie produkcie cholesterolov, najma velmi nizko molekularnych, ktore tvrdnu rapidne. To mozno spravit modulovanim vyroby cholesterolov v nasej peceni doplnkom napr policosanolu, 20 az 40 mg denne.
Policosanol je vytazok z listov cukrovej trstiny, je to vlastne cukrovy alkohol=polyol. Nema ziadne skodlive ucinky ani v stonasobnych davkach, tj je to velmi uzitocna latka pre dnesnu pretucnenu civilizaciu s cholesterolovym problemom(okrem inych....)

Klasicka medicina pozna len jeden neisty prostriedok, ursodeoxycholicku kyselinu, ktoru treba brat roky a pomoze len niekomu.Inac je este ultrazvukove rozbijanie kamenov alebo operacia.

mate59

maria - ako myslíš,že či pomože?Je hlavne treba, aby si svoju žlč nemestnala v žlčníku, aby sa nezahustovala,ale sa vyplavovala von.Kamene nerozpustíš, ani nevypudíš,je to aj nebezpečné,tie praktiky.
Striedaj piť čaje s matou,lubovníkom, pamajoránom,ostropestrecom.Tie pomáhajú vylučovaniu žlče.Poznať by si to mala na stolici, bude svetlejšia.

mate59

maria - ako myslíš,že či pomože?Je hlavne treba, aby si svoju žlč nemestnala v žlčníku, aby sa nezahustovala,ale sa vyplavovala von.Kamene nerozpustíš, ani nevypudíš,je to aj nebezpečné,tie praktiky.
Striedaj piť čaje s matou,lubovníkom, pamajoránom,ostropestrecom.Tie pomáhajú vylučovaniu žlče.Poznať by si to mala na stolici, bude svetlejšia.

maria1113

RNG, prosím ťa a pomôže lecitín pri žlčnikových kameňoch? Ja momentálne užívam Rabanon, výťažok z čiernej reďkovky, môžem čakať zlepšenie?

RNG

Enzymi vedia odstranit rozne zbytocne tkaniva v tele, v pripade tukovych hrciek treba brat lipazu, a ako kazdemu zdoraznujem, lecitin aspon raz tyzdenne lyzicu cisteho praskoveho/granulovaneho

Ivka 1

Ano nie je to nebezpečné ale to tlačí na blízke orgány môže to vyvolávať bolesť. Vtedy je potrebné chirurgické odstránenie tukového nádoru. V každom prípade je potrebné urobiť sono brušnej dutiny a zistiť príčinu bolesti.

izo

Priateľka to ma tiež, bola s tým na sono a povedali jej tam, že to ma tukový tumor a že tým že je to na rebrách tak to môže tlačiť na nervy. Ale že to nie je nebezbečne lebo takých tumorov má človek v teľe veľa a ani o nich nevie. Ale mal by si isť s tým na sono pre pokoj v duši

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pečeň - Fórum - ZDRAVIE.sk