stužková vs maturita

Príspevok v téme: stužková vs maturita
StarýPaprika

Keď si to zoberieme LOGICKY tak nie je blbosť robiť stužkovú pred maturitou? Veď pokiaľ viem na ten stužkovej sa má "akože zabávať" "akože". Tak ako sa má človek zabaviť a uvolniť keď potom prejde do stresového obdobia ktorou je maturita? Dajme si otázku, čo keď človek nezmaturuje? Bol na stužkovej zaplatil si ju a potom? Potom nespravil skúšku dospelosti.
Ja by som povedal, že stužková by sa mala robiť až PO maturite. Potom by sa človek možno aj vedel uvolniť, no nie?

sweater

aj ja som na vyske, prvy rok, :) flakom to teda hodne ale uz sa blizi skuskove tak musim sa do toho nejako pustit, snad sa mi to podari, ja som taky hnilo ze to ani mozne snad nieje, a mam z toho aj trosku obavy, predsa len nemam odskusane do akej miery sa mozem poflakovat aby som prechadzal :-), dufam ze ten usmev budem mat aj o par mesiacov :-)...

ewelin28

presne takyto nazor som na stuzkovu a matury mala aj ja..ze preco sa neoslavuje az po maturach...ale potom su prijmacky na vysku..dovolenky..no asi by sa vela ludi dokopy dat nevedelo :D
A maturity sa neboj....to co sa hovori, ze "maturita=formalita" je svata pravda...jeden student zo 100 alebo 200 nespravi..aj to len daky flakac....naozaj :)
inak baby aj ja mam pocit, ze na vyske to je lahsie ako na strednej..ale to asi preto, ze sa nemusim ucit zo dna na den..ale len cez skuskove zapnem na dake tri tyzdne a mam free :)
ale zase priprava na statnice sa ani zdaleka neda porovnat s pripravou na amtury...to je pravda....no ale na druhej strane ani urobit tie statnice nepovazujem za nadludsky vykon :D

0vecka

2 paprika mozno oficialne ak budes vediet k otazke povedat aspon 5 suvislych viet tak si spravil... a navyse tam ta moc nenechaju ani rozpravat budu ti davat otazky a tak...

0vecka

2 cajik ty to ale nechapes... ono tka skuska moze byt asi ako maturita co sa obsahu tyka mozno aj viac ale proste sa na nu vobec tolko neucim ako na maturitu ani z toho nemam stres... proste normalne sa to naucim a idem a na 95% spravim....

sweater

:) ja som maturoval minuly rok a to som mal ine stresy, a poviem ti naco som prisiel, ono cela maturita je len taka fraska, vsetci pred tym robia bububu, budete radi ak 10 percent z ludi v triede spravia a bla bla a nakonec nespravia tak dvaja z rocnika a to lebo uz pol roka sustavne nechodi do skoly, alebo nieco podobne, takze ze by si nespravil sa fakt bat nemusis, ale aj sa nieco nauc pre istotu :-)

0vecka

podla mna vsetky skusky a statnice na vyske su ovela menej stresujuce ako maturita... takze by som tu nestrasil maturantov ze ake tazke to bude na vyske