Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako ma nasli?

Príspevok v téme: ako ma nasli?
alexandia

Volala mi spoločnosť. Ževraj som im kedysi písala žiadosť a CV. Vôbec si na to nespomínam, ani to meno mi nič nehovorí. No to by bolo ešte fajn, teraz ma zarazilo z kade majú moje nové čislo keď ho mám len mesiac. Zajtar mam ist na pohovor ale nemam z toho dobry pocit. ako ma mohli najst?

Jullllien

firma, pod ktorou sa predstavil, naozaj existuje aj v tom meste kde to ma byt. o tej firme nemam podozrenie, je to velka a stala firma. ale kde vzali to cislo...mam z toho zly pocit. zajtra im zavolam ze to rusim asi a spytam sa z kade maju to nove cislo... okrem jednej firmy ho nik cudzi nema. a to je uplne ina firma, z inakade.
mam tak urobit?:(

doubledog

je to dost divne
a aspon vies, v akej oblasti podnikaju?

lebo ak ti povedali, ze to nebudu riesit cez telefon, ze je to na osobne stretnutie, tak ide o financne poradenstvo :)

dobra vila

nahod si terajsie meno tej spolocnosti do googla a precitaj si o nich viac... mozno si to nepamatas, lebo novy nazov ti nic nevravel...aj ked, tiez neviem, co si mysliet :-/. Ale dufam ze aspon vies, na aky pohovor vobec ides.

AdamKrt

Zavolaj im a povedz, ze sa nepamatas, ze by si im nieco posielala. Opytaj sa, aka je to spolocnost, prever si ju a o aku pracu sa jedna.

Mozno je to len novy trik pre multi-level-marketing spolocnosti, ked kupia napr. od nejakeho zamestnanca telefonnej spolocnosti informacie o klientoch...

Alebo si vypisovala niekedy nejaku sutaz, dotaznik atd. Vacsinou tam je nejaka klauzulka, ze Tvoje osobne udaje mozu predat tretim stranam...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako ma nasli? - Fórum - ZDRAVIE.sk