Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Opuchnutá vagína

Príspevok v téme: Opuchnutá vagína
Nykita

Ahojte,

začnem tým, že tento cyklus som začala brať HAK Belaru, už 11ty deň mám menzes, síce len tak slabé špinenie, ale normálne mávam 5 dní. Mala som aj zápal močových ciest pred nedávnom a brala som na to antibiotiká... Aj mi to prešlo, ale objavilo sa mi strašné svrbenie pošvy, niekedy také, že sa proste musím ´pošúchať´. Dokonca mi po ´pošúchaní´ opuchla a neviem čo mám robiť. :(

Neviete mi niekto poradiť, čo by to mohlo byť? A ako s tým ďalej ?

Nykita

A objavili sa mi tam aj také ako keby vyrážky alebo taký vriedok od spodu blízko pri análnom otvore. Aj to je z toho?

tralalaaa

ano je to kvasinkova infekcia, ja osm to mala z antibiotik, narusaju prirdzene prostredie v posve.. takze bud navstiv lekara, alebo si kup nejake tie vaginalne tablety volnopredajne v lekarni.. ja som ich skusila milion a ziadne mi nepomohli takze odporucam lekara.. ale niekomu pomahaju takze ako myslis :)

Laura89

mne tiez opuchla..a ja beriem zase HAK..Vreya, 1 blister a mne dost opuchla po sexe..predtym sa mi to nikdy nestalo.. mne nesvrbela mozno len trosku..
.myslite kvasinky ? a tiez som predtym behala stale na malu..mozno to bolo len z prechladnutia..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Opuchnutá vagína - Fórum - ZDRAVIE.sk