Vreya..

Príspevok v téme: Vreya..
Laura89

Bola by som stastna keby ste sa so mnou baby poradili... ake skusenosti mate s antik. Vreya..uzivam 1.blister uz som na konci...na zaciatku bolesti prs ake som este nemala nikdy ani pred menzesom. a aj bolesti hlavy ano tie boli tiez dost silne. A mavam bolesti v podbrušku- dost casto..

a okrem toho sa mi zmenil vytok..ktore vôna a tekutejsia konzistencia(hlavne posledne dni ) sa mi nepozdavaju...

viem ze telo si asi este zvyka. takze asi mam pockat.. este uzit..2 blistre a potom sa uvidi hm..? Dakujem za kazdy Váš prispevok....

Chcem vidieť iba dobré rady v tejto téme

a este pisu ze by sa mi mala...zlepšit plet u mna je to vsak presne naopak ..vyrazky mam teraz o nieco viac a su bolestive..:-(

( verim ze sa to este zlepší všetko ..) V minulosti (1-2r dozadu)som uzivala..inu HAK a nemala som taketo priznaky..

a este sa mi raz po sexe stalo ze som ju mala dost nepekne opuchnutu..to sa mi nikdy nestalo este.
Dakujem baby...

sonicka123

potrebujem surne jedno mesacne balenie vreye prosim surne do piatku prvou triedou....0917621774 prosim ozvyte sa sms doplatim ak treba

User_37597

a co robite stres zas!!! ja ich stale beriem a vsetko je ok...a rada by som dala do pozornosti ze je uplne zbytocne taketo temy zakladat lebo vsetkym zenam a to este raz zopakujem VSETKYM ZENAM HAK UPLNE INAK REAGUJE V TELE! takze ci ti sem jedna baba napise som spokojna a druha vymen ich to je jedno...ty sama musis vyskusat kt hak su pre teba dobre..(asi preto je ich tolko na trhu ze) :D

Kocka19921

Ahojte no ja by som chcela povedat,ze uzivam Vreyu prvykrat a uzila som prvy blister a uz beriem druhy,ale odkedy ju uzivam byva mi zle od zaludka...vraciam a tak..chvilku je dobre a potom mam zase tazkosti..problemy s pletou som nemala mala som malicke akne,ale tie zmyzli po case...prsia sa mi nezvacsili a nepribrala som aj ked som chcela velmi pribrat z tej antiky..no bohuzial kedze mi byva takto zle z nej tak som ju tuto sobotu vysadila a vlastne dostala som zase menzes uz druhykrat do mesiaca...no nevadi skonci mi menzes a pojdem k lekarovi nech mi predpise nejaku inu..hadam som neurobila nic zle...

slecna B

ahojte baby, chcem vas poprosit, kupim od vas blister Vreyi..prosim predajte mi niektora, nestiham ist uz k doktorke a akurat potrebujem surne..pomozte prosim..urcite sa dohodneme..

User_37597

laura

no ja nemozem povedat ze som s pletou spokojna.ale zas mam ich len mesiac tak si pockam az doberem dalsie 3mesacne balenie.hlava boli sem tam a skor to pripisujem pocasiu ako HAK.no neviem urob ako myslis ale ja nechcem zas menit..vcera som mala dostat menzes a ako si sa nedostavil.takze mozno budem mat aj menej dni svoje dni co ma tesi.ja dufam ze ta plet sa upravy.ja som mala pred tzm dlho chloe a tie boli tiez na plet a ked som ich vysadila tak sa mi plet velmi zhorsila.takze ja len cakaam..
a to s bolestou hlavy hned nehadz na HAK..moze v tom byt uz spominane pocasie alebo chrbtica,nohy,prechladnutie ale aj oci a plet..takze radsej by som este pockala..teda pokial to uz nieje migrena.

Laura89

bibiska..a tu pisali niekto ze ked boli hlava ze by som mala prestat uzivat tieto..
a s pletou to mas ako ?
mne sa opät spravili asi 2 bolestive vyrazky.. :( ved by to malo byt skor naopak nie ach..
chcem to este vydrzat, a potom dam ine asi.. predtym som mala Triquilar.. a ten na zaciatku som aj vracala z nich...ale len raz..a nebolela ma hlava ani nic ..ako si spominam asi prejdem na tieto naspäť.Lebo pri tychto mi prezmenu byva obcas nevoľno.. nechcem davat vinu terajsej HAK ale tak to vyzera..