detské posteľky

Príspevok v téme: detské posteľky
ja5

Ahojte, chcela by som sa s Vami poradit o postielke pre moju 14.mesačnú dcéru.Zatial spáva v klasickej destkej polohovatelnej postielke, ale napriek tomu, že už sme jej aj dole doroili co najnizsie polohu na matrac obávam sa, že aj tak onedlho jej bude zasa hrozit ze z nej vypadne. A tak rozmyslame aku postielku jej kupit, pretoze na takuto uz je velka, ale zasa na klasicku postel je este malicka a nejako neviem ani na nete najst stranky s nejakymi postielkami pre deticky v jej veku na ktorych by mohli spinkat pokial nebudu valke na normalnu postel. Tak ma zaujima ako ste to vyriesili so svojimi drobcekkami vy..vdaka

jajka001_

predavaju take znizene postele, pekne, s ochranou na okrajoch - zvysene, aby dieta nevypadlo
ale to je tiez take docasne na cca dalsie dva tri roky
mne sa pacia tie co su poschodove , nie prilis vysoke - pre istotu, dole je priestor na hranie - ako bunker, alebo aj ulozny priestor, pripadne stolik, stolicka
pozri v Ikei a tak

perfiska

Este nemamickujem, ale ked budem, chcem postielku 4 v 1.
Take cosi:
www.sears.com

Da sa vyuzit az do tinedzerskeho veku dietata. Zlozi sa ako postielka, cez den moze sluzit ako gaucik, postielka pre deti predskolskeho veku a neskor ako normalna, velka postel. Tie ohradky su odnimatelne.