cvicim 3/4krat do tyzdna a aj tak priberam

Príspevok v téme: cvicim 3/4krat do tyzdna a aj tak priberam
marana

Ahojte chcem sa spytat ako je mozne ze som pribrala 6 kil(teraz mam 76, 172 cm) ked chodim cvicit 3-4 krat do tyzdna, striedam jogu, spinning, aerobik a posilnovanie.

Moj jedalnicek vyzera asi takto:

R: tmavy chlieb krajec, rajciny, sunka alebo obcas prazenica, mandarinka
Ol: mandarinka
Ob: ako kedy napr. ryza s parmezanom a susenymi rajcinami alebo menu v restike nie cele - mavam z takeho jedla krce ked je to skor taka umelina
Ol: kaiserka so sunkou, obcas ovocie k tomu
V: pohar mlieka, kaiserka

mala som teraz velmi stresujuce obdobie, ale nezdrave jedlo nejem - ziadne vyprazane ani udeniny ani nic, sladke napoje nepijem - mam rada vodu, a nesladene caje

tak ja uz neviem co robim zle :( nechcem jest menej pretoze sa bojim ze si spomalim metabolizmus, z tej vahy som zufala neustale na to myslim citim sa jak vypasene prasa pritom nemam ziadne traslave faldy... dakujem za vsetky rady aj nazory

marana

Caute baby,

no ja zas zacinam odznova cez vikend som bola na trhoch...a....dostala som taku strasnu chut na turecky med ze som zjedla takmer 2 a bolo mi potom strasne zle :))) ale boli fakt dobre no...takymto sposobom nikdy neschudnem ach jaj :) neva zajtra idem cvicit :) kvoli 2 tureckym medom sa svet nezruti nie? :)

pekny dnik

Helus

Ahoj marana.ja som na tom rovnako zatial bez vysledku,ale od pondelka zacinam s cvicenim,lebo cesta bez toho nepojde.kiůa su stale rovnako,aj stravu budem musiet upravit,inac na mna je uz telo imunne,ale drzme sa ono to raz musi povolit,tak drzim palceky.

marana

helus daj vediet ci sa to pohlo ak ne nevadi...musime zotrvat :) ja inak sledujem na sebe ze mam mensiu chut na sladke odkedy som ho nahradila ovocim a 85 percentnou cokoladou tak sa tesim :) dnes idem cvicit spinning, tesim sa este viac ze si dobre zacvicim lebo mam nervy zajtra mam skusku :) tak drz palce

inak ja som sa nevazila asik kaslem na vahu, zbytocne ma to deprimuje :) ved vidis na tele ci sa ti spevnuje alebo nie :) hlavne nech nic nie je mlandrave

inak to je zvlastne ze vlastne cely den stojis na nohach a aj tak nic :/ v podstate by si mala logicky mat vacsi vydaj

Helus

Ahojte baby zajtra sa vazim,ale zatial necitim podla nohavic nejaku volnost.Budem musiet zacat cvicit bez toho to nepojde,darmo stravu dodrziavam,sladkosti ziadne,ale cvicenie chyba.darmo som od rana na nohach,pracujem v obchode za pultom,ale to je malo.

lukyjeff

marana: máš 2 druhy cukru: pomalý, rýchly. Ovocie je rýchly cukor, detto sladkosti až na to že sladkosti obsahujú aj moc tuku čiže viac KJ. Celkom fajn stránka je chudnutie-ako.sk tam to máš všeeetko vysvetlené aj s vzorovými jedálničkami

marana

ahojte baby, ako?

ja som pred hodinou dosla z cvicenia, este ma tento tyzden caka 3krat spinning, som taka unavena ale aspon budem dobre spat :))

ivet / skus si kupit aj nejake dvd na doma cvicenie aby si precvicovala aj ine svaly nez stehna a zadocek na steppery, napr jogu z nej budes mat krasne stihle svaly

helus trochu hresim hlavnee cokoladou ale nastastie 85 percentnou :)) zajtra musim zas nastavit prisnejsi jedalnicek len vies mam skusky teraz tak mam take nervy :((( ako si na tom s cvicenim??? :) a super ze sa tak drzis v papani :))

inak ja si myslim ze iny cukor je predsa v ovoci a iny v sladkostiach :) neviem no ja sa neviem donutit k ovociu este nieco natlacit

bruuu nocku :)

lukyjeff

iveta: K tomu ovociu by si mala dať min. bielkovinu. Ide o to že doobeda musíš mať aj pomalé sacharidy, hlavne preto že cvičíš kým ovocie je rýchly sacharid - cukor

Helus

Marana chudak mikulas uz je bez hlavy,ale dufam,ze si mu nenacala uz aj telicko.U nas dcera s vnuckou pecu vianocne pecivo,ale mne to nevadi,vobec ma nelaka ochutnat,drzim sa drzim aj vam palceky.