Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ulievam sa zo skoly

Príspevok v téme: Ulievam sa zo skoly
katarinkaa

..uz az prilis casto som si na to zvykla..kazdy tyzden aspon 1 den alebo par hodin..v podstate nemam nejake vazne dovody aj ked sem-tam mam vystupenie z tanecnej no ja som zo skoly v ten den vacsinou prec viac ako treba ..teda aj tam to vyuzijem..ak nejdem do skoly tak potom vacsinou k lekarovi,ale s tym ze nemam nijaky problem..zase az take okate to nie je no aj tak je to viac ako obcas...problem s dobratim uciva nemam - vzdy si vsetko dopisem a aj znamky mam dobre..len akosi sa neviem prinutit pravidelne chodit do skoly...nerozumiem ludom co takmer vobec nevymeskavaju- ja by som prosto nedokazala aspon sem-tam nevymeskat..rodicia aj triedna to beru vic- menej v pohode - aj preto ze im poviem iba ciastocne kde som alebo vobec ..no ospravedlnenie vzdy mam...

lost

Tak niekto ma realny dovod na nechodenie do skoly - ako ta spominana navsteva lekarov.
A niekto si ten dovod musi vymysliet :)

Ale nechci mat realny dovod preco skolu vymeskavat ;)

george303

ja chodim do skoly tak 2 krat do tyzdna a pohodicka idem k maturitam :D a spolieham sa tam nato ze na 4 to nejako uhram :D ale vsetko to asi zalezi od skoly kolko ti budu tolerovat ...

dobra vila

katarinka, tiez som na tom bola podobne. V prvaku som mala spolusediacu, ktora sa velmi rada ulievala, stale ma volala so sebou, ale nikdy som si netrufla... V druhaku uz s nami nechodila, lebo ju chceli dat na komisionalne skusky, tak radsej odisla do BA :P.
V druhaku som chybala tak normalne, ale v tretiaku a stvrtaku som do skoly chodila ako do holubnika! Nepresiahla som tusim povoleny limit, ale bolo to stale o vlasok. Pritom som tiez nebola zla ziacka, prave naopak (vyznamenana cele studium). Ucit som sa ucila riadne, nechodila som nepripravena, a ked som sa nestihla nieco naucit a bala som sa vyvolania (hoci nas bolo asi 28), niekedy som odisla. Ale ja som bola na 90% stale naucena. Ale ja som takisto nechapala tych, co vymyskali iba par hodin alebo nic!! Ja som si to volno takisto potrebovala spravit... Odisla som niekedy aj pocas dna a vratila som sa :D. Nieco som si uz vymyslela :D. Trebars v pondelok sme koncili informatikou, nechcelo sa mi tam sediet, tak som z toho predmetu zdrhávala...z telesnej takisto...prva hodina v piatok bola nemcina (druhy jazyk), nechodievala som nan, kedy sa len dalo.
Ale nas bolo velmi vela takychto ulievacov. Ved na tu nemcinu z 20 ludi (co sme ju mali ako druhy jazyk) chodievalo asi 10 (maximum! :D). V skole sme si navzajom pisali ospravedlnenky, dokonca niekto si vytlacil aj falosnu peciatku, ale na to trebala guraz,a vyskrtavali sa hodiny v triednej knihe... sila, co?
Ale poviem ti, teraz chodim na VS a nemam s tym problem, lebo tam mas predsa len o cosi viac volna :), takze sa neboj...ak sa ucit vies, to je dolezite...
A este nieco ti poviem - ta moja kamaratka z prvaku...raz som sa jej pytala, ze ako bude ona raz pracovat, ked uz zo skoly uteka...v praci bude musiet byt a nemoze ujst :P... A teraz ma tolko rokov ako ja, a kym ja zabijam cas mozno bezvyznamnou vyskou, ona po strednej sla makat a uz robi v BA v nejakej firme, cestuje po svete, hovori skvelo anglicky, je pracovita a na lepsom poste, zaraba skvele peniaze a keby nemohla byt v praci, zosalela by :)

bibi123

katarinka-aj ja som si zvykla na gympli aspon raz za tyzden spravit volno, je to ako droga:O))) navyse sme 4kamaratky sedavali v prvych dvoch laviciach, ktore boli stale prazdne:O))) v pohode som dostudovala, dokonca zmaturovala s vyznamenanim.. O to vacsi sok bol, ked som prisla na VS, kde sa vyzadovala 100ucast na cviceniach, takze ked mal clovek aj malariu, musel si v dany tyzden cviko odcvicit s hociktorou skupinou...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ulievam sa zo skoly - Fórum - ZDRAVIE.sk