rada do žiivota

Príspevok v téme: rada do žiivota
Dr.Knedlík

Zdravím ... Každodenné Sny o podvádzaní vždy v strese ...cítim sa nesvoj ... Prečo? može zato minulosť vztahu ...Ona bola dostupnejšia k telu v kontakte z chlapcami. celý svet sa mi za chrbtom potichučky posmieval a kolovali sa rečičky o našom vztahu ako ma podvádza ... raz došiel aj na psa mráz a zistil som že bola na byte z kamoškami ale zistil som že zase len ževraj ma podviedla ale všetko sa vyhladilo... Chcem nechať minulosť takú akou bola ale nedá sa ...už prešiel rok ...fungujeme spolu dlhší čas je to lepšie ale neviem či jej mám veriť ... čo vy nato ? jak mám pokračovať

D.Knedlík

o to panictvo som prišiel s nou ... ona takytak žeby sa sa rozumeli lebo som to tak napisal jakeby sme nemali za 4 roky sex hehe

Dr.Knedlík

Tak Adam Krt tvoj príspevok sa mi najviac zarezal do hlavy lebo je to presne môj problém ... Troška vás dám do obrazu a pridám že sme obaja nemali pohlavny styk ...začali sme spolu ako 17ročný noa ubehli už tie 4 ročky ... Další problém je že ju milujem a bud je prefikaná ako líška a pestujem si na hrudi hada alebo sú to len moje fantasmagorie ... Bol som už stým pri lekárovi že mam stále nočné mory no on povedal že je to len z nervozity lebo v živote som nemal žiadne psychické problémy ... Už aj tie sny sú o podvádzaní každý den sa zobúdzam z stým že ma podviedla ale nemám ani jeden dôkaz ...Je to na zbláznenie a asi stým všetkým Hodím o zem aj keď ...

Dr.Knedlík

Tak Adam Krt tvoj príspevok sa mi najviac zarezal do hlavy lebo je to presne môj problém ... Troška vás dám do obrazu a pridám že sme obaja nemali pohlavny styk ...začali sme spolu ako 17ročný noa ubehli už tie 4 ročky ... Další problém je že ju milujem a bud je prefikaná ako líška a pestujem si na hrudi hada alebo sú to len moje fantasmagorie ... Bol som už stým pri lekárovi že mam stále nočné mory no on povedal že je to len z nervozity lebo v živote som nemal žiadne psychické problémy ... Už aj tie sny sú o podvádzaní každý den sa zobúdzam z stým že ma podviedla ale nemám ani jeden dôkaz ...Je to na zbláznenie a asi stým všetkým Hodím o zem aj keď ...

lost

Sice sme len ludia a sancu si "zasluzime" avsak "ja nie som ten co odpusta / ja tu nie som na to aby som odpustal" na to je tu Boh, ci ktokolvek iny k koho veria ti co veria.. :P
cca nieco taketo som pocul a z polovice sa mi to zapacilo...

Ja by som to aj tak prirovnal k soferovaniu, "jaaj ved to alkohol zabijal nie ja!"
heh, dobre co ? :P

prepacte, ale je to extremne primitivna vyhovorka :)

alebo mu snad niekto prilozil pistok k hlave ze "nááá a slop" ? do podgurazeneho stavu sa da dostat jedine zo stavu triezveho, a tam si clovek MUSI uvedomit svoje ciny. vyhovorky su hlupost - to iste pre meskanie, klamanie. sme snad ten najinteligentnejsi tvor vo vesmire, ci nie? ako potom mozeme robit OPAKOVANE chyby? (aj prva nevera je v podstate opakovana, lebo nebola prva v historii ludstva, atd)..

Klames? TVOJA CHYBA
Meskas? snezilo/ kalamita? TVOJA CHYBA
(dnes som mimochodom zmeskal vlak, aj napriek tomu ze som taxik zavolal s dvojnasobnou casovou rezervou. hold, koho chyba to bola? mal som mat plan B. MOJA CHYBA :D)
Podvedies? ...........

milli11

Uplne suhlasim s poslednym odsekom, ktory napisal AdamKrt. Ja by som tiez (opakovanu) neveru odsudila ako zlocin.

AdamKrt

Pripomenulo mi to scenu z filmu "Posledny skaut", ked Bruce Willis hovoril o nevere svojej zeny. Nieco v style, ze idete po ulici, posmyknete sa a zrazu, co sa to deje, mate penis v zene...

Komu stoji nevera za to, ze ju urobi, tak vedomu ublizuje partnerovi a neda sa ani povedat, ci ho vobec miluje, lebo keby ano, tak to neurobi.

Ano,treba davat druhe sance. Kludne i tretiu, stvrtu... Ale vsetko ma mat svoje hranice a limity.

No ak je niekomu jedno, ze jeho partner/partnerka klati inu/ineho, tak kludne aj 365 vazne varovanie mozete davat svojej polovicke...

Naviac, to ze to dotycna osoba urobi, ohrozi zdravie svojej polovicky, pretoze dotycna osoba s tym nesuhlasila a prenasa na druheho tak svoje riziko. Co je dalsi hnus...

Predstavte si. Ze by bol niekto panic a partnerka panna. Jeden z nich sa zrazu vypelesi s osobou, co mala povedzme 100 sexualnych partnerov a potom si to neskor rozda zase so svojim partnerom/partnerkou. Tak dotycna osoba zrazu ziska sexualny kontakt cez inu osobu, akoby sa vyspala so 100 dalsimi ludmi.

Za neveru, ci podvod partnera bez jeho suhlasu, by sa malo jednat o trestny cin verejneho ohrozenia....

tak

Absolútne nesúhlasím, každý jeden si zaslúži druhú aj tretiu šancu, každý, a je smutné, ako sa tu vyjadrujú, že ...daná pobehlica, je mi z Vás na vracanie, ...