Henna

linda1111

ahojte,vie mi niekto ešte poradiť,začínam uvažovať nad hennou,ale vlasy mám farbené a aj si ich farbiť plánujem, no či by som mohla medzi jednotlivými farbeniami (chem.farbou) používať bezfarebnú hennu na nejkaé zregenerovanie.na každom návode,pri farbe na vlasy,prvá vetas je že sa nesmie používať na hennované vlasy,a či si ich aj po henne mozem znovu nafarbiť.ďakujem

brazilcanka

ja som si zacala farbit hennou len nedavno a jedine co ma stve ze mi nechyta na odrasty, ani po viacerych aplikaciach. na ostatne vlasy mi chytila na druhy krat, prvy krat vobec. inak je henna super, vlasy mam omnoho lepsie. mam odfarbene vlasy na rysavo a odrasty hnede. teraz som si dala gastanovu hennu ale odrasty nic, nechytilo. stranky si kukni hennayvette.sk alebo navlasy.sk. tam su aj fotky. ja som si kupila hennecolor. alebo na tejto si kukni ak ti nevadi anglictina www.hennaforhair.com

gagysa

Ahoj,
premyslam o tom, ze zacnem pouzivat hennu aj ja :)
vlasy som si farbila na tmavo hnedo az cierno, no asi pred rokom som s farbenim prestala a chcem si nechat prirodzenu farbu mojich vlasov, respektive nefarbene vlasy chemiou... farba mojich vlasov je tmavo hneda, lenze su po tom vsetkom farbeni, zehleni a tak dost znicene a vysusene.

Ak zacinam s hennou, mam si kupit najskor hennu z dmka? alebo mi odporucate nejaku inu znacku?
Som ochotna si ju objednat aj cez internet
Privitala by som aj nejaky mail na nejaku z vas aby som sa mohla popytat co a ako :)

A dalsia otazka, ci neviete o nejakych strankach kde najdem galeriu s vysledkami henny na vlasoch :)

Dakujem velmi pekne

rebeka12

maisy musis aspon mesiac pockat po farbeni hennou.Dokonca som sa docitala,ze vlasy treba nechat vyrast,lebo na hennu chemia nechyta

Lucinka33

Kuku, mozes ich v pohode zmiesat. A neviem ci obsahuje Hennedrog nieco chemicke, pozri zlozenie. Inak, kde si ju kupila? Ja sice cervenu nepouzivam, ale mozes pridat napriklad vyluh z nejakeho ovocneho caju, napr. jahodoveho, malinoveho atd.

kuku777

baby ktore sa rozumiete-chcem si dnes dat bordovu od hennecolor a zostalo mi asi 30g cervenej od hennedrog. mozem ich zmiesat?? neobsahuje hennedrog nieco chemicke? lebo clovek sa vselico docita..a co take si este davate na zvyraznenie cervenej farby?okrem vina a citronu. dakujem