Henna

Lucinka33

Mimi, ked budes taka dobra, tak mozes mi dat na nu mail, budem len rada. Dakujem. A moja klasicka otazka: kolko je postovne? :)
Inak, tiez mam doma Lush Caca Brun, dve tabulky, tak ak mi to nechyti, nastvu ma. Skusala som si ju uz dat na jeden pramienok, ale len na dve hodiny a vobec nic to nechytilo. Akej farby ma tvoja sesterka vlasy?

sweet_lolitta

hmm, ja to mam 200 g za 5 eur, ak pojdem do ciech tak vam mozem zobrat, ak sa dohodneme, no teraz neplanujem.

Mimi323

Lucinka, ano, má aj hnedý odtieň, resp. bude mať. Písala mi tento týždeň tá pani, že či by som mala zaujem, že budú mať viac odtieňov (blond, červenú, hnedú a čiernu). 100g bude stáť 7 eur, čo je v pohode cena si myslím, lebo v DM stojí 33g 3 eurá?
Takže teraz sa dohadujú s dodavateľom a keď to už budú mať, tak vravela, že sa mi ozve. Ak chceš, tak ti dám mail.

sweet_lolitta

z tych co som skusala (DM, Lush) je najlepsia. Je najemno zomleta, uplne jemnunky prasok a fakt fest drzi, ziaden farebny uterak sa nekonal :D A pri tej z lushu mi stekala farebna voda snad po kazdom umyti :-/
A mam z nej najhladsie vlasy a ovela lesklejsie ako z predoslych. Uz som si z nej urobila zasoby :)

Mimi323

tinkaa, ten najtmaší odtieň hnedej si zober, lebo ostatné sú do červena a keď máš dlhé vlasy, viac ako pod ramená, tak budeš potrebovať 1 a pol balenia.

tinulik24

OK tak ďakujem zatiaľ za info, pojdem asi mrknúť do tej našej DM či tam niečo majú:)zatiaľ pekný dnik prajem:)