Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Henna

Mimi323

nechaj si to čo najdlhšie, minimálne tri hodiny, čim dlhšie to budeš mať, tým lepšie. Daj si na hlavu sáčok a potom nejaku starú čapicu. Má sa dávať uterák, ale čapica je pohodlnejšia :) A na konci si to môžeš prefenovať, lebo Henna chytá lepšie, keď je v teple, takže si to na hlave nahreješ :)

sarahp

babyyy kupila som si dnes v DM hennu :D
odtien gastan, davam iba jedno balenie.. pridam do toho citronovu stavu a zltko.. a jedna otazocka.. na krabicke pisu ze pol alebo jednu hodinu si to mam nechat.. nevadi ak to bude dlhsie??
resp. odporucate aj farebnu na celu noc??

sweet_lolitta

saraph, ja mam hnede vlasy, odfarbene na cerveno a 5-6 cm odrasty, ktore mi henna perfektne prekrila, ale az po viaceruch aplikaciach. Henna ti na jedenkrat vlasy urcite prudko nestmavi, nemusis sa bat.

sarahp

a ked sa nahennujem nebude vidiet odrastene vlasy od starej (chemickej) farby?? teraz mam taku stredne hnedu farbu, a celkom sa mi paci, tak sa bojim ze ta farebna henna mi chyti moc tmavo..

Lucinka33

sarahp, sweet_lolitta ti dobre radi. Podla mna skus hnedu. Ale mozes aj bezfarebnu, ak sa bojis odleskov do rysavo-hneda. Neviem presne aky odtien mas hnedej, ale mne na tmavohnedych vlasoch bolo vidiet slaby odlesk asi po 3 aplikaciach. Baleni si daj tolko, kolko potrebujes na tvoju dlzku vlasov.

sweet_lolitta

saraph, zalezi od odtiena vlasov, ktore mas teraz, cim bladsie, tym henna viac chyti, na ozifvenie farby je ako stvorena, ona len dotvara odtien a regeneruje. Skus nejaky hnedy odtien. Znackiek co vyrabaju hennu je mnoho, na SR dostanes vsak iba zopar, DM, Logona, Lush, mozno aj ine, no o nich neviem. Ta z DM je podla mnohych najslabsia a najmenej chyta a rychlo sa vymyva.

sarahp

a co odporucas? lucinka? bezfarebnu?? alebo niektoru z farebnych?? a to si mozem dat naraz viac baleni, alebo za sebou?? a kolko asi aplikacii aby bol vysledok viditelny??

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Henna - Fórum - ZDRAVIE.sk