Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Henna

Lucinka33

sarahp, mozes si dat. myslim, ze ti pomoze, ale je potrebnych viac aplikacii, pochybujem, ze na prvykrat bude nieco vidiet :)

sarahp

dievcata.. ked som asi dva mesiace po farbeni mozem si dat hennu?? mam take hnede vlasy a chcela by som ich ozivit. pomoze mi na to prave henna?

cheatet

prepáčte tie čechizmy, ale toto mi pripomenulo moju otázku na česky hovoriaceho araba, ktorý mi mal doniesť ich pravú Libanonskú hennu (na tetovanie) a ja som sa ho spýtala presne to isté a toto bola presne jeho reakcia, som to tu úplne spontánne vybafla :)

Winki

ja len som sa bala si ti kydnut na hlavu lebo to tak smrdelo ze este hodinu ma napinalo na zvracanie a mama ma vystrasila ze pohvie co v tom sacku je.

Winki

baby prosim Vas ktore z vas maju original cistu hennu na vlasy praskovu...teda nemyslim tie rozne z drogerky...tak ma nejaky zapach? ked si ju miesate tak pocas toho.

Mimi323

všetky henny, ktoré súv blond odtieni majú zlatý blond odtieň. kEĎ Máš SVETLUNKE VLASY (skoro biele), tak ti ich zafarbí na zlato, takže aj stmaví. Žiadna henna ti vlasy nezosvetlí. Ak máš špinavé blond, tak vlasy sú OK, chytia taký zlatý odlesk.

Lucinka33

nicenice, egyptska henna je asi najkvalitnejsia henna vobec. nenici vlasy. len treba s nou opatrne, lebo sa nevymyva. Egyptska henna Lamda ma 1 blond odtien - zlaty. Vyzera to tak nejak web.telecom.cz

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.