Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Henna

Lucinka33

cheatet, ani tu Muller asi nik nepozna. asi preto, ze ju nepredavaju v CR.
nicenice, nemam skusenosti s blond farbami, ale myslim, ze odrast ti chyti trochu inak ako tie farbene vlasy. zlatu blond tu pouziva Mimi, ona ti skor poradi.

nicenice

hejhou potrebujem radu: mám prirodzene blond vlasy, skor tak do zlata, a už pár mesiacoch si farbím vrchnú časť vlasov na svetlú blond,len tie najvrchnejšie vlasky, ale po mesiaci sú už vidieť odrasty. že, ked si dám hennu zlatý blond, asi mi inak zafarbí korienky a inak odrastené zafarbené vlasy? mám to risknúť? chytá pekne tá zlatá blond??

Lucinka33

tak to teda nie je Lamda, co som si myslela. O henne Hesh som citala na dv.cz, ale je tam toho strasne malinko.

cheatet

ona predava hennu hesh zo stranky www.heshpharma.com a jej meil je francuzsky, ale pisala mi, ze ak by mal nieko iny zaujem o hennu, mozem jej mail kludne poskytnut, takze: yvettemarquise@yahoo.fr

Lucinka33

Aha, to je pravda, hennu treba mat dlho vo vlasoch a ja ju vacsinou potom vymyvam este pol hodiny. Ta pani nema nahodou francuzsky mail? Lebo uz mi to tu pisala tusim Mimi. Ona predava egyptsku Lamdu sa mi zda.

cheatet

Kvoli casu, a stale uvazujem o odrasteni vlastnych vlasov, chyba mi vlastna farba. A predsalen, hennu musim mat na hlave minimalne 3 hodiny, castingu staci 20 minut, a tiez vlasy neposkodi. Ale casom, ked budem pevne rozhodnuta na odrastani vlasov, budem pouzivat blond hennu, uz mam aj zdroj, ak chces mozem ti poslat mail na pani ktora tu tie henny distribuuje kdesi z Azie

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Henna - Fórum - ZDRAVIE.sk