Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Henna

Lucinka33

ok, dakujem cheatet. mail mam nizsie, ale pre istotu 33lucka33@gmail.com . jaj, no ked mas blond vlasy, tak preto ti to asi tak dobre chytalo :) som zvedava ci to spravi nieco s mojimi vlasmi, predpokladam ze skoro nic ako vzdy :) a preco uz nepouzivas hennu??

cheatet

Luci, foto uz nemam, ja mam vlasy blond a momentalne pouzivam casting, ako ktory a ako kedy, skor dohneda, predtym som pouzivala medene henny a na to hnede, takze chytalo mi to dohneda ale ta medena vzdy trocha presvitala. Ale foto ti poslem na mail, aspon priblizne ako to vyzera tesne po farbeni, fotene mobilom takze nic moc

Lucinka33

cheatet, prosim ta, neodfotila by si si vlasy ako ti chyta ta hneda henna Muller? :) Mohla by si to hodit na DV.cz alebo mne na mail :) Vdaka :) A aku mas povodnu farbu vlasov?

Lucinka33

dylia, ked si si davala predtym hennu, tak nemusis cakat, nie je to obmedzene. ale ak by si chcela, mozes pockat tak 2 tyzdne, ale nic sa ti nestane ani ked das skor.

Ekusik

Kočky, skúšali ste aj tetovanie hennou,ale vlastne?aká henna sa môže použiť,aj tá práškova,alebo nejaká iná z drogerky?poradte

lagie

holky poslite mi emaily, mam nejake foto tej henny, ale este som nenasla tu ciernu ktoru chcem ja do kelu, ale este pojdem pozret druhy obchod

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Henna - Fórum - ZDRAVIE.sk