Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Holenie intymnych miest

Príspevok v téme: Holenie intymnych miest
bendzi.SK

Ahojte potrebujem surne poradit :(
Predvcerom som si po prvy krat holila intimne partie. Cakala som ze to bude horsie kedze som si to tam dole este nikdy neholila ale dopadlo to viac nez strasne.. :(
Holila som klasickou ziletkou.. pred tym som si v clankoch vela citala a tak som za jedinu vhodnu moznost pre mna zvolila ziletku a mnozstvo gelu, pred holenim som sa poriadne vymacala vo vani aby boli chlpky poddajnejsie a jemnejsie, tie dlhsie som zostrihla noznickami.
Len som sa presne nedocitala, ako je dobre holit- ci v proti alebo v smere rastu ? Mozno aj tam som spravila chybu, pretoze som holila proti smeru. Neviem, naozaj netusim kde som spravila chybu.

Okolie genitalii sa mi neskutocne, ale fakt neskutocne vyhadzalo a podrazdilo :( hned pod bruskom mam mnozstvo malych cervenych vyrazok a uz aj mensie chrasticky z toho, ze som po nich presla ziletkou a zas v zahyboch a medzi stehnami samy cerveny kopcek :( a okrem toho, chlpkov som sa nezbavila,.. ani sa mi ich nepodarilo poriadne dat vsetky prec, najma v okoli pyskov, prosim, nemate nejaky navod ako na to ? :( vobec neviem, ako by som si to mala vyholit tak aby som tam nemala ani jediny chlpok a hlavne aby to nebolo take podrazdene :( neviem co s tym teraz.. ako to osetrit..neskutocne to pali a svrbi, okrem toho ma to tam dole picha, aj pri chodeni.. na odborne vyholenie niekam do salonu by som sa zas hanbila tak neviem, ako si poradit, prosim o radu :( som naozaj zufala..

katyra

Skus cukrovu pastu ja ju použivam a chlpky ti pomaly prestanu rasť ale chce to trpezlivosť. Každe 3 tyždne si ich vytrham, nechavam iba 1 cm pasik. Zo začiatku to dosť boli ale ked si to tak asi 5 krat vytrhaš tak potom je to už iba minimalna bolesť. Ja ju použivam už 2 roky a mam strach, že ked budem staršia a chcela by som tam mať chlpky, tak žiadne mi už nevyrastu. Lebo mi ostavaju cele plochy bez chlpkov. Dufam, že chlpate genitalie už nikdy nebudu "IN".

Mia44

KityKaty
tak isto dlho ako keď som sa holila žiletkou, čiže za dva dni už to samozrejme uplne hladke nie je ,ale to som mala aj po žiletke aj e to normalne lebo chlpky rastu hneď. Ale vyhoda je v tom že všetky chplky sa uvolnia aj tam kde sa da ťažko dostať žiletkou :-)
ja si niekedy pretriem potom okolo bikin aj s alpou a potom ten krem veet proti zarastaniu a zatial som žiadne vyražky nikdy nemala, iba zo začiatku keď som ešte nevedela čo sa da proti vyražkam robiť.

liakovica

kasli na holenie ziletkou mas jedno ci takym ci takym smerom aj tak je to podrazdene a rychlo to dorastie... skus teply vosk ja som si na nete kupila celu sadu ani to neni take drahe a holim si s tym uz asi 2 rok a parada by som nemenila za nic. skus to predavaju to na nikashop.sk

rew

bendzi.SK> moja skusenost je, ze cim dlhsie holim, tym menej problemov s tym mam.. pouzivam jednorazove ziletky (ani zdaleka nie jednorazovo) a intimny gel(laktacyd), holim proti smeru, po tom ako vyleziem zo sprchy to pretriem telovym mliekom alebo kokosakom ako zvysok tela.. v poslednej dobe minimalne zarastanie/vyrazky/podrazdenie.. asi si pokozka musi aj trochu zvyknut a casom sa samo zmensi aj to pozdrazdenie aj pichanie pri chodzi.. najhorsi zazitok s tymto som mala ked som raz nechala gel na holenie minutku-dve posobit pred samotnym holenim.. lebo ved: zmaknu mi chlpky a bude to hladsie.. houby.. tak podrazdenu pokozku som nemala ani pri spaleni slnkom.. jo.. a este nie je dobre holit to znova kym su este chlpky velmi kratke.. to budes mat chrasticky iste..

lioness_01

no, ja sa holím klasickou jednorazovou žiletkou a gélom na holenie a vždy sa oholím do hladka a nemám nič ani podráždené... takže neviem. holím sa najskôr v smere rastu a potom ku koncu to prejdem proti smreru... neviem v čom bol problém

tralalaaa

ja som si pinzetou vytrhavala len chlpky ,,na bikiny" a zozaciatku to bolelo, ale clovek si na to zvykne.. no a teraz som presla na depilator a robim to s tym. samozrejme v okoli genitalii jednoznacne ziletka, ale bikiny jednoznacne depilator, dlhsie to vydrzi a tam ked holim ziletkou svrbi to, boli, picha a je to zacervenane.. takze depilator to isti.. a nechavam si pasik takze tak :)

Mia44

Vieš čo? Ak nechceš mať nikde ani jeden chlpok kup si holiaci krem. Ja mam Veet. Ten si natriem všade, počkam asi 5-10 min. Oni sa tie chplky same uvolnia a ty ich iba zotrieš takou falošnou pribalenou žiletkou čo je k tomu. Potom použijem krem tiež od Veet proti zarastaniu chlpkov a nemam ani jednu vyražku.

kitykaty

klasicky olivoy extra panensky, ten z potravin.. teda aspon ja mam radsej prirodne vecicky. ja po kazdom holeni kokosovym natieram.. ja raz skusala epilatorom a bolest nenormalna, skoro mi cvrklo :) obycajne jednorazove damske ziletky su najlepsie

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.