Neera kúra

ladynell

jaaaj jasne jasne...no ja 6 ty den...hruuza ako vyslovene hladna som neni ale tie chuteeee....oo boze uz aby som mala 10 dni zasebou

katka12323

No veď hej podľa mna to nieje dieta na zhodenie 5kg. S týmto som schudla tak 3kg a reálne max 2 asi. Neviem ja to držím iba vtedy ked som veľa jedla a cítim ze som kus pribrala. 3ti deň a uz mi to ide na nervy riadne :D

ladynell

jaaaj...no a kolko teda vacsinou schudnes ? ja mam pocitt ze tie prve tri dni co slo dole sa mi len vyprazdnili crevaaa

ladynell

jaaaj...no a kolko teda vacsinou schudnes ? ja mam pocitt ze tie prve tri dni co slo dole sa mi len vyprazdnili crevaaa

katka12323

Ja som to este nikdy nevydržala 10 dni a ani mi to nebolo treba. Max 4. Dnešný deň v pohode zatiaľ, ráno som sa síce cítila strašne ale teraz je to uz v pohode ;)

ladynell

No super takze uz mas skusenosti...kolko dni si vydrzala vzdy 10? A kolko schudla najviac? Moj 4den sa zacina hrozne dost mi bucha srdce a nevladzem vstat z postele..ale mam aj riadne hrdlo chore asi to bude tym vsetkym dokopy;/

katka12323

Ano veľa krát... Vždy ked som cítila ze potrebujem dat pár kg dole, a vždy som si dala aj kávu a nebol problem :)

katka12323

Tak ja si popri tom dávam aj kávu :D nemalo by sa to ale to by som asi odpadla :D ... Takze mam dost energie len uz sa teším ked to budem mat za sebou a tie kilá dole :) :D