Neera kúra

lekno09

dievčata od zajtra by som rada,išla na neera kuru,nechce sa niektorá ku mne pridať???ve dvou se táhne líp.:)))

lindaliu

iskierka uz mas po kure, ako si spokojna s vysledkom?ja som bola velmi spokojna a dokonca som prestala jest uplne sladke avsak som sa opat k nemu vratila :/ co bola najvacsia chyba, lebo mi bolo fakt super bez cukru...co uz, mozno este niekedy sa odhodlam na kuru :)

iskierka

tak ja si tu zase sama pre seba napíšem :D
môj siedmy deň,..taký ako každý iný..naozaj tomu nechápem.. čo čítam- podaktorí si tu museli dovolenky brať, zle im bolo... ja pociťujem zmenu akurát tak v tom, že nesedím s rodičmi pri obede za stolom....
jazyk ružovučký ako vždy, žiaden biely povlak, energia od prvého dňa rovnaká, žiadne bolesti, žiadne náznaky toho, že by sa mi organizmus čistil...ach bože, vari som bez toxínov? :D
akurát sa môžem pozrieť na plný tanier zákuskov, alebo hrniec s kačacinkou a nič to so mnou nerobí :P žiadne chorobné, žravé chute, tak asi by som mala byť spokojná :)

iskierka

číta túto tému ešte niekto okrem mňa? :D asi nie, nevadí, skúsim sa aj tak spýtať, možno niekto časom zareaguje
tákže
koľko korenia ste pridávali? neviem, čo si mám predstaviť pod "štipkou"... má to korenie byť cítiť? ja si to zarábam tak, že nápoj je dosť štipľavý a to neviem či je dobre.

iskierka

tak ja mam dnes za sebou tretí deň a akoby sa ani nechumelilo... čakám nejakú zradu, v najbližších dňoch. zatiaľ sa cítim tak ako v ktorýkoľvek iný deň

iskierka

rozmýšľam aj ja nad detoxom, nechcem chudnúť iba sa torchu očistiť, prípadne dať do poriadku svoje stravovacie návyky, ktoré sa mi posledné dva mesiace nejak vymkli spod kontroly
citala som dost vela o tejto kure, avsak zaraza ma ze som sa nejak nestretla so ziadnymi rizikami, alebo negativami... a to mi pride vcelku divne
chcem sa spytat ci desat dni s touto kurou nemoze zanechat ziadne negativne nasledky, napriklad na oblicky, srdce? ved to musi byt riadna sleha pre organizmus..neviem stale ci sa do toho pustit, pride mi to dost brutus

marek123

ahojte, prave som skoncil svoju prvu 10 dnovu kuru, schudol som 4 kg, ale o to mi ani tak neslo ako ten detox, potreboval som poriadne precistit telo, cele leto mi tieklo z nosa a chytal som alergie na vsetko mozne, prve 2 dni kury zo mna tieklo, mal som pocit ze aj z oci, a potom od 3 dna vsetko prestalo, a zatial som 1 den po kure a citim sa vyborne, uvidime ci sa to nevrati.