Neera kúra

MetallicA

koľko stojí ten neera sirup? ja som to tak robila, že som si kúpila obyčajný javorový sirup a vymiešala podľa nich s vodou, citrónom a zázvorom mletým trocha, celkom som schudla som to mala ako náhradu raňajok a večera- a ešte aj to bolo lacnejšie :D no pribrala som všetko naspäť bohužiaľ, teraz sa neviem dať znovu do pohybu idem to asi znovu skúsiť. Držím aj vám všetkým palce dievčatá, aby sme to dáko dali do leta ! :)

Janett 07

Ahoj Klaudia.Tak ja a syn sme včera skončili 10 dňovú kúru.Môj úbytok na váhe bol 3,5kg a synov 6,5kg.Čo sa týka toho sirupu tak ja som to dodržiavala poctivo 150ml,ale čítala som tu niekde,že si dávali aj menej.Ja som mala kúpené 2l neera sirup,ale bolo mi jasné,že to budeme mat málo,no myslela som si že to syn po pár dňoch vzdá.Tak som si musela dokúpila Javrový sirup v BIO obchode.Jeden liter si myslím že budeš mat málo,lebo to by si mala iba 100ml na jednu dávku a potrebuješ aj dáku energiu ,aby si mohla fungovat.Čo sa týka tých čajov,tak asi posledné 4dni som si aj ja varila čaj s prečistujúcim účinkom,aby som chodila na potrebu,lebo nieje dobre ked nachodíš,ale to si zrejme čítala.No a samozrejme sme pili vodu 1,5-2 l.Hádam som ti pomohla a držím palce,lebo posledné dni to bol boj,už mám chut niečo jest.Samozrejme ideme na to pomaly dnes na 11deň sme pili iba pomarančovú štavu,jednoducho dodržiavame ako sa to odporúča.Ked budeš niečo potrebovat vediet,napíš.Ešte raz držím palce.paa

klaudia2803

Ahojte, ja tiež dnes začínam s 10 dňovou kúrou, tí čo už ste začali neviete mi poradiť či to môžem dávať menej toho sirupu ,ak som si kupila velky litrovy a chcem aby mi vydrzal tych 10 dni?? hm? a potrebujem okrem toho piť ešte niečo? lebo čítala som že nejaké čaje sa maju piť alebo čo? poradte mi niečo užitočné :) Dakujem a držím každemu palce kto s tym začal :)

Janett 07

Ahojte.Tak ja mám za sebou šiesty deň.Nemám žiadne bolesti hlavy,nieje mi zle,
až na to že by som už aj niečo jedla.Môj úbytok je po šiestich dňoch 2,4kg a syn má dole 5,1kg.Jemu to ide dole ukážkovo a to vôbec nieje tučný,len sa chcel trochu odlahčit.Trošku som smutná že práve ja patrím do tej skupiny ludí,čo majú ten nižší úbytok na váhe.No čo už,som rada aj za to.Napíšem ako pokračujeme,chceme dodržat tých 10 dní.

Janett 07

Ahojte..dávno tu nikto nezavítal.Ja som v pondelok začala kúru a zatial v pohode.Nemám žiadne bolesti hlavy,nieje mi zle a aj ten nápoj mi chutí.Drží to aj môj syn,ten mal trochu problémy to pit,ale už si zvyka a motivuje ho to ,lebo váha mu išla za tri dni 2,9 kg.U mňa to nejde tak rýchlo ja mám dole po troch dňoch 1,2 kg.Ako nám to pôjde dalej napíšem.
Kuker a ty si nám nenapísal aké boli výsledky..alebo som to prehliadla??

Janett 07

Ahoj lenko.Som rada že sme dve na to,budeme sa podporovat a 10 dní nám ubehne ako voda.Ja mám to väčšie balenie.

lekno09

ahojte,od zajtra tiež začínam neera kúra,už sa neviem dočkať,len mám obavy že to
nezvládnem.Snáď s vašou podporou,áno.
janett,tak ideme spolu do toho??Máš vačšiu dávku,alebo tú menšiu???

Janett 07

Ahojte.Od zajtra chcem začat 10 dňovú Neera kúru.Dnes si dávam taký odľahčujúci deň a zajtra začínam.Bola rada keby ste ma tu podporovali a prípadne mi radili ked bude treba.
Trošku ma hnevá že túto tému uzamkli,lebo tu už nikto nechodí a aj ja som sa len preto zaregistrovala,aby som tu mohla písat.