Neera kúra

megy 0071

ema dakujem za rady pozriem ten sirup v DM drogérií a to korenie to mám kde zhánat?? Kolko budem potrebovat toho sirupu podla teba,podla tvojej skusenosti na 10 dni detoxu?

ema280

ahoj ja mam 2 den za sebou bolela ma hlava dnes mi je lepsie len som slaba
sirup je lacnejsi v dm drogerii alebo lekarni javorovy siriP gradeC
pozri aj tieto stranky pomozu
www.2012rok.sk

ema280

ahoj ja mam 2 den za sebou bolela ma hlava dnes mi je lepsie len som slaba
sirup je lacnejsi v dm drogerii alebo lekarni javorovy siriP gradeC
pozri aj tieto stranky pomozu
www.2012rok.sk

ema280

ahoj ja mam 2 den za sebou bolela ma hlava dnes mi je lepsie len som slaba
sirup je lacnejsi v dm drogerii alebo lekarni javorovy siriP gradeC
pozri aj tieto stranky pomozu
www.2012rok.sk

megy 0071

Katarina gratulujem k ukončeniu a k peknému výsledku.Ja som na tejto téme zatiaľ čisto pozorovateľ,ale asi tak o 3 týždne chcem aj ja do toho íst.Dúfam že mi poradíte a budete ma podporovat.Na tej stránke www.bestofnatur.sk si to chcem objednat,oplatí sa to tam..?? A koľko toho potrebujem podľa vás ,čo to máte za sebou na 10 dňovú kúru. Dakujem a začínajúcim držím palce.

KatarinaB27

Takže, môj úbytok váhy za 10 dní je 7 kg :))) Som šťastná ako blcha. Ema, ja som nepila ani preháňacie čaje, ani slanú vodu, lebo som nemala problémy s vyprázdňovaním...t.j. skoro každé ráno ma preháňalo automaticky. Ale tú slanú vodu chcem skúsiť teraz na konci kúry, len mi to časovo nevychádza, tak to asi odložím... Chute som prvé dni mala tiež, ale potom som sa uspokojila aj vôňami :)

Mia1333

čaute, fajn vás takto čítať, dáva mi to povzbudenie do ďalšieho dňa :) ja mám dnes prvý deň, v práci to bolo celkom ťažké, všade som videla jedlo :D tak dúfam že zajtra bude lepšie, chcem vydržať 10 dní, tak neviem či si budem dávať len deci sirupu, aby mi to vyšlo :) tak očiste zdar!

ema280

ahoj tak prvy den mam za sebou:-)hladna som nebola len som mala na vsetko chut hlavne ked som varila najlepsie by bolo keby deti boli na prazdninach manzel v praci na tyzdnovke prazdna chladnicka zamknut sa a kluce dat psovy nech ich schova na 10 dni:-)
katka uz si bola na tej vahe???a pila si aj slanu vodu???ja zatial len matovy caj.