Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co obnasa potrat

zuzkas

maria áno potom som si všimla,že si zuzula pomýlila tému:-)ani ja nechápem mladé,kt.sa tým ešte aj pochvália a chodia tam ako na hodiny klavíru!

maria1113

ahojte baby. Zuzula, ty si si asi pomýlila tému. Zuzkas, ja tiež nie som zástankyňou potratov, ale zakladateľku tejto témy neodsudzujem a chápem ju. Ale nechápem mladé hlupane, ktoré si nedajú pozor a len tak idú na potrat a len tak napíšu, ako to dobre prebehlo. Mali by si pozrieť video potratu, ja som ho videla a tiekli mi pri ňom slzy. Skôr by mali tomu predchádzať antikoncepciou.

Zuzula26

zuzkas,

no aj ja mam taky pocit :-)))

a martinka,

no ja by som prave bola za lokalku, ja sa bojim celkovej....ani nevies, aka som bola dokakana, ked ma isli uspavat...., dufam, ze nikdy viac uz, ja som chcela prave lokalku, ale moj doktor to tak nerobi...

zuzkas

niesom za potraty.mám 2 deti,žiadny potrat za sebou a dúfam ani pred sebou.prvé dieťa som čakala dosť mladá,všetci okolo mňa boli za potrat,ale ja som nechela a teraz sa teším že mám zdravú 10ročnú dcéru,kt.je šikovná,rozumná a veľmi ju ľúbim!keďže má sevilla tiež už 2 detičky,tak to preňu určite bolo ťažké rozhodnutie podstúpiť ten zákrok a určite sa s tým bude ešte dlho psychicky vyrovnávať.to že ju bude niekto odsudzovať za to,čo urobila jej nepomôže!určite sa s láskou stará o detičky,kt.má doma a proste vedela,že ďalšie dieťa už z nejakého jej vážneho dôvodu mať nechcú/nemôžu/.ja keby som zostala teraz tehotná,tak by som bola tiež"nešťastná",pretože viem že by sa to ťažko zvládalo finančne,tiež máme malý byt a celkovo psychicky niesom pripravená mať momentálne 3 deti.,ale pokiaľ by neboli žiadne zdravotné problémy,tak by som na potrat nešla!,ale sevvile aj tak držím palce a určite už na takýto zákrok nepôjde!

Aja02

sevilla: Je fajn, že všetko prebehlo v poriadku a že nenastali žiadne komplikácie. Drž sa a dávaj si pozor. :)

sevilla

Tak moji zlatí, ďakujem vám za podporu a koho to zaujíma tak chcem napísať, že mám to úspešne za sebou ... po zákroku som strávila v nemocnici 24 hodín a potom doma odpočinok, všetko prebehlo úplne hladko žiadny horor, milá mladá pani doktorka ..atď, akurát ma trošku zaskočilo, že obdobie ktoré mám pred sebou nazvali šestonedelie, pripomenulo mi to moje dve dcérky, ktoré mám doma, hlavne že som v poriadku a je všetko ako má byť...majte sa pááááá

katuliena

Sevilla, budem ti drzat palce, aby si to zvladla podla tvojho najlepsieho vedomia a svedomia. Rozhodni sa podla srdiecka. Drzim palce.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co obnasa potrat - Fórum - ZDRAVIE.sk