Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co obnasa potrat

Scorpionka

Sevilla, je to na Tebe, ako si sa rozhodla a nikto nemá právo Ťa pre to odsudzovať.
Zažila som podobnú situáciu, tiež som mala zavedené vnútromaternicové teliesko a napriek tomu som otehotnela. Lekár mi navrhol umelé prerušenie zo zdravotných dôvodov, vraj také tehotenstvo nemá veľké šance a hrozí samovoľný potrat. Za zákrok som nepletila.
A moje pocity? Mala som už jedno dieťa a to ma potrebovalo... živú a zdravú.
Nemala som výčitky svedomia a nebol ani problém s ďalším plánovaným tehotenstvom.

retuj

to musis sama posudit,ale ked raz budes mat deti a spomenies si ake to mohlo byt,aky-aka by bolo moje prve babo,ja som to zazila hrozne to boli nie fyzicky ale dusevne,tiez som bola hrdinka-ale tu bolest budem mat do konca zivota a bola som potrestana a asi aj bude po dietatku sme tuzili tazko som otehotnela,tazky velmi tazky porod-tz musis vediet co robit

mifor

Takže čo vlastne obnáša ten potrat. Pre ženu bez citu je to aj tak úplne normálna vec, ako tu niekto písal, veď to úplne normálne odstráni ako nejakú nežiadúcu bradavicu, však by mi to pokazilo život a bude pokoj. Žene, ktorá má nejaký cit je to určite ľúto. Takže asi tak.

Contador

Ja viem a strašne sa omlúvam, netušil som že sa to tu všetko zobrazí, nechcelo mi môj príspevok ani za svet zobrať, stále som len klikal a klikal a zrazu toto, mrzí ma to

limetka06

Ja len toľko k tomu... po prečítaní pár príspevkov som veľmi vďačná svojej mamke, že mi dala život, aj keď som bola už jej 4. dieťa a ona mala 43 rokov, peňazí málo. Keby ma splodila iná žena, tak tu pravdepodobne už nie som...

pepe02

Tak teda ked sa tu uz ohaname teoreticky moznostami ktore clovek na vyber ma, tak napriklad ty LIONESS asi netusis, nie ze asi, ale ty naozaj netusis v akejk situacii sa sevilla nachadza. mozes posudit len z par pismenok ktore tu napisala. tak co si to dovolujes vnucovat niekomu svoj nazor? Neda sa ani povedat "Predstav si ze si v jej situacii" lebo ty ani nevies aka je. Lahko je mudrovat spoza pocitaca a hrat sa na moralistku, chcela by som len vidiet ako sa ty tvaris, zmyslas a citis, kebyze si finacnymi, zdravotnymi, osobnymi a celkovo zivotnymi okolnostami nutena obmedzovana a do toho otehotnies.

doubledog

castoo
nehadz zodpovednost za deti z detskych domov na inych.
najma ked podla tvojej logiky by bolo asi najlepsie tie deti pozabijat. ved su to len nechcene zhluky buniek, nie?
naco im davat lasku? naco sa o ne starat?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co obnasa potrat - Fórum - ZDRAVIE.sk