Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co obnasa potrat

Conta

Sevilla, nedaj na tie hlúpe reči o vražde a podobné nezmysli, potrat je úplne normálna vec, práveže ponechať si nechcené dieťa môže človeku pokaziť ďalší život, neboj sa, boh ťa súdiť nebude pretože žiadny boh nie je, vykašli sa na moralistov, nie sú normálni.Poznám zopár žien, ktoré boli na potrate a sú dnes šťastné že tak urobili.Prajem ti pekný deň.

sevilla

Mám z vás všetkých slzy v očiach... a zo seba tiež, ale nemôžem inak, ja nemám iné východisko, ako som aj ja tu už písala, som P R O T I potratom ale proti takým tým zbytočným alebo nezodpovedným, ktoré spôsobia nezodpovedný ľudia svojou nerozvážnosťou alebo nedospelosťou, ale určite pochopím ak sú na to opodstatnené dôvody, napr. zdravotné, psychické, finančné....Súdte ma ak chcete, mňa posúdi Boh, ak on uzná za vhodné tak pochopí....mňa, to je pre mňa dôležitejšie určite, ale cením si názor každého z vás a ostatným ďakujem za oporu, nikomu z vás neželám, aby ste museli prežívať to isté ....aj ked stať sa to môže hocikomu....ja si vďaka tejto skúsenosti budem viac ceniť to čo už mám

bella12

Sevilla,

neunáhli sa, máš ešte dosť času, aby si si všetko v pokoji premyslela, nerozhoduj sa v strese a napätí. Máš peknú rodinu, to dieťa by vás ešte viac spojilo a prinieslo vám viac radosti. Dieťa spája rodinu, potrat ňou otrasie. Neviem, aké závažné sú Tvoje zdravotné komplikácie, ale možno by sa aj tie dali zvládnuť. Žena je v takých prípadoch pod zvýšeným dozorom lekára a stále sa dá urobiť interupcia zo zdravotných dôvodov, ak by bola matka ohrozená.

Chcela by som Ťa povzbudiť, že aj túto situáciu dokážete s manželom zvládnuť, nebojte sa a nerobte si dopredu starosti, čo všetko by sa mohlo stať. Myslím, že nemusí byť nereálne, že takto o rok by ste sa mohli pri vianočnom stole tešiť aj s tretím zdravým dieťaťom. Všetko je vo vašich rukách, ešte sa to dá zmeniť.

Potrat je definitíva, to už nemožno vziať späť. Už teraz máš 3 deti, a to sa ani interupciou nezmení. Po nej ostaneš sama s prázdnym náručím, a ani Tvojim dvom deťom, ktoré už máš, sa nepodarí zaplniť miesto po tom dieťati.

Budem na vás myslieť.

Niečo o postabortívnom syndróme:
www.pastorbonus.sk
www.popotratu.cz - sú tu aj svedectvá žien

bella12

Každý človek má neoceniteľnú hodnotu a tá nie je závislá od iného človeka. Mám svoju hodnotu bez ohľadu na názor, vôľu či správanie iných ľudí, táto hodnota je mi daná a iný človek mi ju nemôže prisúdiť ani odňať. Aj keby som sa narodila do slumov v Indii či do chatrče v Afrike, nemala by som nižšiu hodnotu, ako mám teraz. Túto hodnotu by mi nemohli vziať ani rodičia, keby ma nechceli, alebo mi ju naopak dať, keby som bola ich vytúženým dieťaťom. Som cenná len tým, že som a každého, kto by mi predpovedal, že môj život by nemal zmysel, keby som žila bez lásky rodičov či v chudobe a preto by bolo lepšie, aby som nežila, by som sa spýtala: hovoril by si to isté, keby sa to týkalo práve Teba, keby niekto o Tebe bez Teba rozhodoval, či sa máš narodiť? Čo nechceš, aby iní robili Tebe, nerob ani Ty im.

A kedy môj život začal? Nehovorí sa, že žena počala? Aký iný zjavnejší začiatok života môže byť vedou preukázaný ako samotné počatie? Dieťa sa vyvíja v tele ženy, ale je samostatným jedincom. Alebo má bežne žena dve hlavy a 4 nohy, keď je to iba jej telo?

lioness_01

sevilla - zjavne ideš sama proti sebe a svojmu vnútornému presvedčeniu... to si teda ešte užiješ "haluze" po zákroku...
a ten zdravotný problém by ma fakt zaujímal... len tak čiste z teoretického hľadiska... lebo najskôr to bolo finančné hľadisko a teraz je to zdravotný problém ... .:/

castoo

rozmyslanim ste dali uz vela detom pekny zivot...vies o tomto to je, plne usta reci, ale tie deti v tych decakoch ostavaju..

cica_3

To sa pytas mna ci si vezmem to dieta? Ak nie je fetacka, narkomanka a je zdrava tak ano. Chceli sme si zobrat dieta z decaku a stale nad tym rozmyslame, ale je to loteria.

castoo

doubledog, ignoracia zabijania, hmm...A ignoracia uz narodenych deti v decakoch, na luniku atd ti je cudzia? Obetujes im peniaze, cas, lasku? Lebo ak nie, tak hovorit o ignoracii je takze, co ja viem, zvlastne..
vezmes si to babo, ak ho donosi?

cica_3

teraz pojdes na potrat, lebo to dieta nechces a o par rokov pojdes do niektoreho z reprodukcnych centier, aby si mohla mat dieta. pritiahnute za vlasy, ale dnes je zrejme in.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co obnasa potrat - Fórum - ZDRAVIE.sk