Co obnasa potrat

pastelkaa

lioness odpovedala som, ak si to nepochopila, ja za to nemozem....viem, ze v sucasnosti sa to uz nedeje....sprisnili sa zakony, dozor a pod. len mam obcas pocit, ze ludia vonku do toho aj tak nevidia, ale to je tak ako so vsetkym...

lioness_01

rofl - samozrejme, že slovo deprimovaný existuje ale pastelka napísala, že "deti v decáku sú citovo deprimované"... výraz citovo deprimované je blbosť... myslela tým zrejme citovú depriváciu, ktorá je častá u dojčiat, ktoré po narodení a opustení matkou nejdu hneď do profi rodiny ale do dojčenského ústavu, čo sa dnes deje našťastie už len veľmi málo... samozrejme, citová deprivácia sa môže objaviť aj u starších detí, ktoré nemajú dostatok citových podnetov... atď...

sk.wikipedia.org

pastelkaa

lioness mozes kludne spavat, uz nie nastastie, len si uvedom, ze sa to moze stat a ktovie ci sa to nedeje este niekde....nedala by som ruku do ohna, ze nie....

lioness_01

pastelka, prečo sa vykrúcaš z odpovede na otázku? pýtala som sa v ktorom detskom domove týrajú deti a rovnako ma zaujíma či boli vinníci potrestaní a či to riešili kompetentné orgány ! ! ak si začala túto tému tak ju aj dokonči a neodbiehaj zase k rodinám kde týrajú deti

pastelkaa

lioness nepotrebujem hrat na niecie city a uz vobec nie na tvoje...., asi sa nepohybujes dostatocne.....a nie som ani posrata....tak sa len drz tvojich teorii, rovnako je velmi vela rodin, kde deti tyraju, a ovela horsie ako len bitkou, a tie deti sa z toho len ťažko dostavaju, dufaj, ze s clovekom, ktory dostal dieta z najhorsieho sa nikdy nestretnes, lebo to nie su pekne pribehy....a nie rolf, nie je to ich chyba, je chyba ich rodicov, ze si ich radsej nenechali vziat.......nema toto zmysel, len prosim ta, uz prestan moralizovat, je to maximalne nechutne......maximalne

lioness_01

rofl, áno, tak nejak...vieš, napríklad, ja ak by som mala dve deti a ďalšie nechcela, tak prečo sa nedať sterilizovať? a nemusí hneď žena, veď môže aj chlap, treba sa doma o tom porozprávať a dohodnúť...je to jedna z najspoľahlivejších možností vôbec

rofl

100% ochrana neexistuje. takze sa ti moze zadarit. ale chapem, chces povedat, ze eliminovat tuto pravdepodovnost na minimum.