Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bolesť kolena

StanleyH

Wobenzym je OK, ale neriesi veci dlhodobo, Wob neni klbova vyziva. Na to treba specializovane produkty co obsahuju vela latok pre klby. Jednym je produkt roka 2007 v USA co sa tyka doplnkov vyzivy

dada2

Môj priateľ mal prednedávnom úraz- tiež boli z toho problémy s kolenom, bolesť, opuch. Je športovec a veľmi ho to štvalo,že vypadol z tréningov. Viem, že lekár mu poradil na rýchlejšie zhojenie wobenzym. Treba sa určite spýtať lekára.

Patrik 770

zdravím...v hale na turnaji som spadol na kolená..a ptm o týzden na tréningu ma pichlo v kolene..a trz nemozem utekať..čo mam robiť?...ortoped mi povedať ze mam ist na magneticku..ale ked mi nim hýbal tak ma nebolelo!

aloegel

Dobry den. na pripade problemov s kolenami mozem Vam doporucit aloe vera s glukosaminom a chondroitinom, kyselinu hyaluronovu (HA) a MSM gel. Pre viac informacii kontaktujte ma emailom

marek6366

u ortopeda som bol pred priblizne dvoma mesiacmi ani mi neurobil rontgen len mi to skusal a povedal ze mam poskodene vazivo v jablcku co si ale nemyslim skor mam pocit ze je to ta chrupavka doktor povedal ze moze mi dat tabletky za 20 eur alebo injekcie za 160 eur a to neviem ci by mi pomohlo a len tak vyhodit 160 eur tak to nie ale stale som na tom tak isto vobec sa to nelieci

Ivka 1

Marek mesiac na obnovu chrupaviek a vaziv je malo, bolo by dobre keby si zasiel za ortopedom , nech Ti predpise injekcie kyseliny hyaluronovej- pichaju sa priamo do kolenneho vazu a su scasti hradene pacientom. Inak velmi dobre je k tomu uzivat aj aloe s obsahom chondroitinov,chondrosulfatov, MSM a vitaminu C . Tu bandaz nos nielen pri sporte ale aj pri beznej dennej cinnosti aby koleno bolo stale spevnene. Na noc mozes skusit konsku mast, teraz o nej bezi reklama. Skratka ries to z vnutra a aj zvonku. Este taky "babsky" recept - cestoviny ked ich uvaris, neoplachuj vodou alebo ich nechaj uvarit v polievke.
Bola by dobra aj konzumacia zelatinovych vyrobkov, keby neobsahovali tolko farbiv.

marek6366

No navstivil som 2 doktorov jeden pevedal ze mam poskodene vazivo v jablcku a ze mozem hrat aj futbal s bandazou ale nemozem druhy ze nieco s chrupavkou ale stale neviem lebo 2 mesiace som doma bez sportu a nic mesiac jem nejake vitaminy na spevnenie klbov ale stale som na tom tak isto a neviem co mam urobit aby som uz mohol hrat ten futbal

Ivka 1

Pravdepodobne pôjde o prasknuté kolenné väzivo, v každom prípade navštív svojho dorastového lekára a ten by Ťa mal odporučiť k ortopédovi . Koleno bude dobre spevniť ortézou , hlavne pri športe aby nedošlo ešte k väčšiemu poškodeniu kolenného väziva.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

bolesť kolena - Fórum - ZDRAVIE.sk