Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako prečistiť obličky a pečeň?

vitavi

Dala si ťažkú otázku, to je záležitosť niekoľkých rokov.
Hlavne sa vyhýbaj všetkému, čo ich "znečisťuje".
Obličkám škodia hlavne husté tuky, t.j. nielen transmastné tuky, ale aj prevažná väčšina živočíšnych tukov z mlieka a mäsa, okrem rybieho tuku.
škodí im aj cukor, veľa ovocia, zemiaky a chémia.
Pečeni škodí priveľké množstvo živočíšnej potravy a sladkostí, chémia.

Ak si chceš vyliečiť alergiu, dbaj na veľký prísun minerálov z tepelne upravenej zeleniny a obilnín ktoré nie sú zbavené obalov, neobrusované. Nejedz nejaký čas ovocie, sladkosti a chémiu.

janko6874

na precistenie je dobry pripravok Liver Rescue, je cisto prirodny, vytazok z byliniek ziadna chemia ako mms napr

Jozefe

Zdravíčko.Pestrec je nič.Ak chcete skutočnú detoxikáciu pečene tak jedine protokol doktora berksona.Mám celý protokol doma v podobe amerických doplnkov(sylimarín,alfa lipoická kyselina a selén) a doplnkov zo slovenska ktoré je dobré užívať popri tom.Objednal som to s tým že ide o pečeň ale asi nie.čiže odpredal by som za rozumné peniaze.naozaj je toho kopa a zaplatili by ste nepomerne viac keby to kupujete normálne.Všetko je v záruke a neotvorené jozef.ponistjp@gmail.com,0903446417

Hanter

Zdravim vás potrebujem sa spytat, čo pomaha pri miernom pichani v mieste kde je oblička...už par dni ma tam popichuje taka čudna bolest hlavne ked sa hybem, neviem či su to oblicky alebo nie pretože to iba na jednej strane pri obličke, neviete čo by to mohlo byt bolst sa dá zniest ale je taká unavna..dakujem za odpoved

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.