Ako prečistiť obličky a pečeň?

Hanter

Zdravim vás potrebujem sa spytat, čo pomaha pri miernom pichani v mieste kde je oblička...už par dni ma tam popichuje taka čudna bolest hlavne ked sa hybem, neviem či su to oblicky alebo nie pretože to iba na jednej strane pri obličke, neviete čo by to mohlo byt bolst sa dá zniest ale je taká unavna..dakujem za odpoved

pikolík

Ja to vidím tak,že pečeň obličky a pľúca sú prepojené.Najskôr sa poškodí pečeň,potom obličky a nakoniec pľúca.Ja som užíval a nebanujem pestrec na regeneráciu pečene a súčasne som užíval aj černuchu na dotoxikáciu čriev,pečeni a krvi.Na zdravej pečeni som si to naštudoval a postupoval som podľa ich rád.Prvé priaznivé poznatky,že sa niečo deje prišli za asi jeden až dva týždne.Je zaujímavé to,že je to prakticky potravina a tieto byliny nemajú vedľajšie účinky.Môžem osobne zagarantovať ich silu.Nikdy by som nepovedal,že to pôjde tak rýchlo.Za asi šesť týždňov sa mi podarilo zbaviť pečeň tukov a nabral som aj sily a energie.Cítim sa perfiš a aj moja rodina to akceptuje a tiež sa pustila do užívania.Pritom som len náhodou dostal tieto informácie.Teraz pracujem na vnútornom tuku,to už ide pomalšie,ale nevzdám to.No a aby som nezabudol,v črevách máme kopu zbytočný vecí a keď sa toho pomocou Černuchy zbavíte,hneď sa vám bude lepšie dýchať.O tom vie aj moja toaleta,ako to zapáchalo.Za tie roky tam bola hotová časovaná katastrofa.Bez očisty čriev to neurobíte.Začnite z pečeňou,obličky sa pripoja.

mjanik

tu je najlepšia akupunktúra,ale ak ide o potravinovú alergiu-treba liečiť trávenie a ak ide o dýchacie cesty-treba liečiť pľúca...

ANGEL-DEMON

aj ja som alergička.. žihlavový čaj je super... si chodim zbierať zihlavu, suším.. čistí krv, detoxikuje, zmierňuje prejavy alergie.. ak nemáš možnosť si nazbierať tak si možeš kľudne aj v obchode vo vrecuškach kupiť...

Bambín

Pomocou pestreca a kmínu som to robil.Čerpal som na zdravej pečeni,kde je to po lopate vysvetlené.Musí byť drvený,strieborný bodliak-odroda a musí sa užívať neupravený priamo do úst a zapíjať len čistou vodou.Vyskúšal som pred tým všetko možné,ale bohužiaľ boli to len výdavky.Takto človek okrem iného aj dobije baterky.Obe byliny majú vysoký obsah vysokých zložiek. Liečim sa potravou,bez vedľajších účinkov to je podstatné.A po mesiaci mám z toho skvelý pocit a cítim sa o poznanie lepšie a aj váha išla o tri kb dole,čo ma nesmierne teší. Konečne vidím že to robím dobre.

yvetta

mozno aj toto by bolo dobre, je to sice celkova detoxikacia organizmu no zamerana hlavne na upravu travenia a odplavovanie toxickych latok von z tela (www.nasezdravie.sk) - ja som si ten produkt vcera objednala a celkom sa nan tesim, som celkom zvedava ako sa po 2 tyzdnoch budem citit :)