chat

jajka001_

kludne mu napis. ked sa aj akoze strapnis, tak sa nic nedeje, kedze sa nepoznate. treba vediet riskovat. a neni to trapne.

lost

podla toho kto to je, ale 100 ludi 100 chuti

no ja by som to spravil asi tak, ze sa opytal: "dostal si moju spravu? obcas mi blbne PC a neviem ci sa dorucuju"
ak odpise nie, napisem znovu, ak sa to stane zas, opakujem pokial mu nedojde o co mi ide.
ak hned povie ano dosla, tak sa opytam asi narovinu ze: "si zaneprazdneny?"
alebo az ako posledna sanca "preco neodpisujes?"

problem je ze nevieme preco neodpisuje, a tak domyslat si nieco moze pomylit..

ale ako zalezi to od toho kto je to, a aka je to situacia, asi nie vzdy je "vhodne" byt prave tak ako som popisal.
napr ja som (bol som?) extremny introvert, ale nakoniec som zistil ze ak sa takto budem spravat donekonecna: tj pytat sa sam seba "preco on/a hento a hento", tak sa z toho zblaznim. cize bud mi to bude TOTALNE JEDNO a budem to ignorovat, alebo sa spytam priamo (tj. zistim pricinu, nech viem co sa deje a mam klud), ako to dusit v sebe na neurcito a byt v strese...

ale vela ludi ma iny nazor, avsak najlepsie je sa rozhodnut podla seba, podla toho ako to citis, predpokladam :)

lost

nieee!

ved ne je taky blby ze moze vypadnut a sprava sa nedoruci :)

alebo... niekedy clovek zabudne

alebo za napisanie nic nedas :)

napis, inac si to budes mozno vycitat neskor.. ak neodpise, alebo ta rovno niekam posle, vies na com si :)