Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kôpka chorôb bez choroby?

Príspevok v téme: Kôpka chorôb bez choroby?
Paťka227

Ahojte všetci. Zaujímal by ma váš názor, postrehy či nápady. Celý rok 2010 som chorá. Od januára to začalo nevinne so smrkaním a tak sa to prekúsalo až do júla, ktorý som strávila v Anglicku. Tam sa mi rozbehli dýchacie problémy- dusenie - dýchavica. V septembri to bol silný zápal pľúc, nasledoval druhý (1. bol vo februári) žlčníkový záchvat, žalúdočný záchvat, chrípka, neznesiteľné bolesti hlavy a migrény, hnisavá angína ma opúšťala pred dvoma týždňami, teraz som zas nachladená, dýchavica je späť a začínam kašľať. Prehrabnem sa vo vlasoch a v rukách mám celé guče vlasov, nikdy mi tak nevypadávali, som príšerne unavená, nezvládam jednoduché domáce práce, trpnú mi končatiny a som dolámaná. Krvné testy, pečeňové testy mám v poriadku, šťítna žľaza tiež, na pľúcnom bolo všetko dobre, rotengeny, ultrazvuky, moč, stolica, krčiar, obvodná.. nikto mi nič nenašiel, podľa nich som zdravý človek. Beriem lecitín s ginkom a Actimel. Vie mi niekto poradiť? Mám 17 rokov, v škole som musela požiadať o individuálne štúdium pre vysokú neprítomnosť. Som z toho už zúfalá. Ďakujem za všetky rady

Paťka227

Mjanik- pľúca mám podľa lekárov bez závady. Bola som i na pľúcnom, všetko mám v poriadku. Chrbtica i obličky tiež podstúpili vyšetrenie. Asi každá časť môjho tela už bola vyšetrovaná a doteraz mi nič nenašli- vôbec. Ešte v januári ma imunológia čaká.
Skúsila som už i alternatívnu liečbu a musím povedať, že je to jediné, po čom naozaj vidím výsledky. Pozriem sa i na tu čínsku, ďakujem.

Paťka227

Mjanik- pľúca mám podľa lekárov bez závady. Bola som i na pľúcnom, všetko mám v poriadku. Chrbtica i obličky tiež podstúpili vyšetrenie. Asi každá časť môjho tela už bola vyšetrovaná a doteraz mi nič nenašli- vôbec. Ešte v januári ma imunológia čaká.
Skúsila som už i alternatívnu liečbu a musím povedať, že je to jediné, po čom naozaj vidím výsledky. Pozriem sa i na tu čínsku, ďakujem.

maciocicka

Je tam vlhkost, ktora prehradila drahy. Z toho prameni aj vypadavanie vlasov aj unavovy syndrom... urcite k tomu stavu prospel aj pobyt v Anglicku. Je vas takych viac...
Tradicna cinska medicina to vie riesit silnymi bylinnymi odvarmi. Budu silne, silno aromaticke, ale zaberu. Pozri stranku: www.tcmclinic.sk
Zapadna medicina Ti tu veru nepomoze.

mjanik

treba začať s liečbou pľúc,potom chrbtice a nakoniec obličiek-akupunktúrou,si mladá liečba by nemala trvať dlho,ak si v Anglicku,tam je liečba akupunktúrou veľmi drahá!!

Paťka227

Na imunológiu som objednaná začiatkom januára. Alergologiké vyšetrenie mi už robili a nemám výrazné alergie na nič- ale beriem lieky kvôli začínajúcim na jarné rastliny. Vyskúšam zmenu stravy, ďakujem :)

janka666

´´Unavový syndrom..asi by ti pomohlo zmeniť stravovanie a zbaviť sa stresov. Vlasy vypadávajú pri nedostatku zinku a selénu. Ak nie si chudokrvná, tak potom sa snaž jesť surovú zeleninu a ovocie a menej varenej stravy. Ak zvládaš len chôdzu, tak viac chod, denne si pridávaj hoci len pár metrov, ale hýb sa . Treba dbať aj na pitný režim, piť obyčajnú vodu z vodovodu. Obmedziť mäso a cukry. Pri problémoch sa prieduškami a pľúcami a kašlom, tak asi treba čaje a med a obmedziť citrusové ovocie, ktoré dráždi dýchacie cesty. Pri chladnom počasí si šál vyhrn až na nos, aby sa ti do organizmu dostával teplejší vzduch a tiež sa kvázi chrániš pred baktériami. Ak lekári nevedia čo ti je, tak je ťažko radiť ako posilniť imunitu. Určite ale imunitný systém zlyháva, hoci výsledky sú dobré.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kôpka chorôb bez choroby? - Fórum - ZDRAVIE.sk