Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nepokoj matky pre syna

Príspevok v téme: nepokoj matky pre syna
mamickaAA

SOM ROZVEDENA MATKA DVOCH SYNOV 8 A 16a pol.SO STARSIM SYNOM MAM PROBLEMY,NEVIEME NAJST SPOLOCNU REC.BOL TO TAKY DOBRY CHLAPEC DO 14ROKOV...POMAHAL,UPRATOVAL,CELKOM DOBRE SA UCIL.PREZIL SI KADECO OTCA KTORY PRESIEL OD SEX.HYRENIA VSETKEHO DRUHU,FETOVANIE AZ PO VYSETROVACKU Z KTOREJ SA VRATIL PO 4MESIACOCH.NEVIEM CI MA AJ TOTO NA NEHO ZLY VPLYV,PRETOZE SKOR MU TO BOLO ODSTRASUJUCIM PRIKLADOM.V LETE CHODIL CASTO PO VONKU AJ NESKORO VECER,PREJAVOVAL PREDOMNOU AGRESIVITU A NERVY A TO NAJHLAVNEJSIE ZE UZ SKORO ROK MA 20ROCNU FRAJERKU,KTORA MA MINULE UZ NAHNEVALA A NAPISLA SOM JEJ SMS-ku......na zaklade ktorej sa s nim chcela rozist....ALE ZREJME SA STALE STRETAVAJU.SYN MA PORIADNE NEBERIE NA VEDOMIE,JE BEZCITNY,FLEGMATICKY......PROSTE S NIM NEVLADZEM.SOM UZ VELAKRAT BEZMOCNA A NEVIEM AKO HO MAM VYTRESTAT....STACI MU JEDLO,POSTEL,POCITAC A JEHO SVET.CO SU TO DNES ZA DETI????!!!!!!????

mamickaAA

janka666.....DAKUJEM PEKNE ZA NAZOR A POVZBUDENIE,DUFAM ZE TO ZVLADNEJ NEJAK V ZDRAVI,KTORE JE AJ TAK PODLOMENE.NECHAPEM AKO MOZE BYT TAK BEZCITNY KU MNE A SO SVOJIM OTCOM SA BAVI UPLNE INAK A PRITOM ZA NEHO TRPEL.....TAKA NESPRAVODLIVOST!!IDE MIKULAS A JA NEVIEM C MAM VOBEC DAT BALIK AJ JEMU....KED JE PRE NEHO PRIPRAVENY...BUDE TO BRAT AKO ZA SAMOZREJMOST.TRAPI MA MUSIM SI LEN SAMA POMOCT JA VIEM A NETRAPIT SA KOLI NEMU.

janka666

tiež som vychovávala dvoch synov sama. Tiež som sa bála puberty a prežívam vlastne dodnes všetko s nimi. ˇˇCo sa týka tvojho st.syna, tak asi by sa bolo treba pozrieť na to, či nie je po otcovi, gény sa dedia a aj závislosti a aj správanie. Ešte k tomu ten blbý vek, kedy nepotrebujú rodičov, ulica a kamaráti sú prednejší. Ak je drzý a nič ho nezaujíma, tak ho nechaj tak. Ak chodí do školy a nie sú s ním problémy, že skončí školu v pohode, tak nerieš to. Horšie sú neskoré príchody domov, takže nevieš s kým je a čo robí. Kričanie a vyhrážky nepomôžu, lebo sa ešte viac zatne a bude ešte horšie. Ak ho nazaujíma to, že sa stresuješ a trápiš, tak nepohne s ním nič.20 r. frajerka je pre neho stará, veľa vie a veľa ho zrejme naučí a možno ho vedie aj k nejakej samostatnosti , odpútať sa od matky. Povedz synovi, že si sa s nimi natrápila dosť a viac sa pre neho trápiť nemieniš, že ak chce skončiť ako jeho otec, tak nech sa páči, ale bez tvojho pričinenia. Treba mu to povedať a ako to on spracuje v svojej hlave, tak to nechaj na neho. Treba ešte 2 roky kým sa uvedomí a za ten čas len daj pozor, aby vyštudoval a ked bude mať po 20-tke a nebude po otcovi, tak možno je nádej, že vtedy zbadáš , že je to tvoj syn, ktorý ťa odrazu začne chápať...veľa šťastia a nervov, lebo s puberťákmi je to ťažké a chce to čas.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nepokoj matky pre syna - Fórum - ZDRAVIE.sk