neprístupnosť

Príspevok v téme: neprístupnosť
entka6

ahojte,

mám taký problém,ktorý sa týka medziľudských vzťahov.konkrétne vzťahov s opačným pohlavím.je pre mňa veľmi ťažké zblížiť sa s niekým,otvorene sa rozprávať a hovoriť o sebe,o svojom živote...v živote mi dosť chýba partnerská láska,ale ja jednoducho neviem naväzovať ľúbostné vzťahy.
chodievam sa zabaávať s kamarátkami,na diskotéky,koncerty a pod.,tam vždy niekoho zbalím,ale je to len pre to,že si väčšinou na takej akcii vypijem a ide to ľahšie.lenže potom strácam všetky zábrany a užívam si.je to vždy len krátkodobá známosť a to ja nechcem.už ma to nebaví.som dospelá a chcela by som sa naučiť žiť vo vzťahu.v budúcnosti by som chcela mať aj rodinu,mám potrebu byť niekomu v živote oporou a takisto aj ja potrebujem,aby ma niekto v živote podržal.
zoznamovala som sa už aj s ľuďmi z netu,chodila som s nimi na rande,ale vždy som sa nakoniec utiahla,lebo som sa zľakla niečoho...ani neviem presne čoho...už mi aj viacerí chlapci povedali,že pôsobím na nich tak odmerane....momentálne sa snažím nejakým spôsobom odstrániť túto bariéru,čo ma obmedzuje.chodím aj ku psychologičke...

budem rada,ak sa niekto z vás vyjadrí k tejto téme.

pekný deň vám všetkým!:)