Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hrčka pod bradavkou?

Príspevok v téme: Hrčka pod bradavkou?
Benko19

Ahojte mám 16 rokov, a pred týždňom sa mi urobila voláka čudná hrčka pod bradavkou .. bolí to len na dotyk a bojím sa že ide o nádor alebo čo .. možno len panikárim ale vedeli by ste mi povedať o čo môže ísť a či je potrebné navštíviť lekára? Prípadne ak to už niekto mal, či to zmizne časom .. ?
Ďakujem vopred za odpovede :)

vanca552

Ahoj som Vanesa Martincova a nasla som si hrcku. Strasne sa bojim a dufam ze o nic nejde a ze je to len nejaka uzlinka. Zajtra idem k doktorke. A aby som nezabudla mam 11 rokov.

Lulu2011

my nemamme rontgenove oci ci je to vazne alebo nie, chod na ultrazvuk v tvojom veku to bude zrejme nieco nezhubne

dominoo 96

Ahojte mam 16 rokou a mam podobný problém ako niektory z vás. Zhruba pred 2 mesiacmi som si našiel pod pravov bradavkou akusi guľku alebo ako to mam nazvať. Dodnes som s tym do lekára nešiel, pretože to iste som mal aj minuleho roku, lenže vtedy som ten výrastok mal asi tyždeň a potom to samo zmyzlo. Chcem sa opytať či by som s tym mal zajsť k lekárovi a či je to vážne.

Za odpoved vopred dakujem :)

jjanica

Ahoj, určite bež k lekárovi. V 18-tich som si našla tiež hrčku pod bradavkou, nechcela som ísť ku lekárovi, pretože som bola v presvedčení, že nejde o nič vážne a bude to len uzlinka. Mama ma samozrejme donútila ísť k lekárovi a išlo o akýsi nezhubný nádor. Bola som na operácii a dali mi ho von. Nešlo o nič vážne, ale keby som nešla možno by už bolo neskoro. Nechcem ťa strašiť, dúfam, že pôjde len o spomínanú uzlinku,ale pre svoj vlastný kľud určite bež. Už v pondelok!!! :-)

Peter :)

ahoj ja mam 14 za chvilu 15 tiez mam daco take pod pravou bradavkou.... za par dni idem na 15-ročnu kontrolu.... tam to poviem pani doktorke a uvidime co sa bude diat... ale nemam az taky strach.... ako som pozeral vela deti vo veku od 13-16 rokov ma podobny problem

mato j.

Nepocuvajte to tu ja som si to cítal a odkladal som lekara potom pridem a idu mi to davat von a to mam 14 rokov tuto ta iba oklamu aby ti bolo lahsie .Hned ku doktorovi!!!!!!!!!!!!!

grétka 08

Fristi, ďakujem.
Ja chodím každý rok na preventívnu gynekol.prehliadku a tam mi zistili nález v poč. štádiu, 13mm. Podstúpila som operáciu, CHT a RAT, tak verím, že to už bude v poriadku. Predtým som si tiež kontrolovala prsia a nič som si nenahmatala, tiež mám také menšie prsia, ani doktor mi to pohmatom nenašiel, ale bola som na MMG a sono a tam sa to pekne-krásne ukázalo. Vlastne sa tam ukázalo "čosi". Išla som na biopsiu, vybrali mi vzorku a poslali na histológiu, kde sa potvrdilo, že ide o karcinóm. Ja som celý život bola zdravá, tak to bol pre mňa šok a hrôza. Preventívne prehliadky netreba podceňovať a každá žena by si mala nájsť čas a raz za rok ju absolvovať. Obyčajne niektoré ženy idú k lekárovi, až keď majú problémy a nález je už väčší.
Maj sa pekne, prajem ti všetko dobré.

fristi

gretka;prajem ti vela sil a stastia....
nasla si si ju sama?ja mam male prsia a kontrolujem si stale.zijem vonku a kontroly su tu strasne.az ked su priznaky mozu ludia doktorovi-gynekologovi.PRAJEM TI VELA,VELA SIL

grétka 08

U mladých ľudí sa často vyskytujú všelijaké útvary hormonálneho pôvodu, tá hrčka je podľa mňa len nejaká zväčšená uzlinka, ktorá časom zmizne.
Nestresuj sa kvôli tomu, len si to občas skontroluj.

Čo mám povedať ja, keď mám rakovinu prsníka?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hrčka pod bradavkou? - Fórum - ZDRAVIE.sk