Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

NEVIEM AKO DALEJ..

Príspevok v téme: NEVIEM AKO DALEJ..
neviemKTOsom

neviem to ani vysvetlit, ale myslim ze mi zacalo sibat..uvedomujem si to a neviem to zmenit...
Kedysi som bola strasna hrdinka, viete, mohla som mat koho som chcela,ale ja som nechcela.. moj terajsi priatel mastrasne chcel a ja jeho rok som odmietala,. az som zistila ze ho vlasne lubim.. zacali sme spolu, bolo to nadherne,aj stale je..strasne ma milue a chce somnou zit a podobne... sme spolu tri roky, lenze ja som ho zacala milovat, a viete, baby...
proste...zacala som ziarlit na blbosti, viem, prestala som si verit, ale aj jemu..parkrat ma oklamal,avsak povedal mi pravdu,(ani sa mu z jednej strany necudujem,lebo som fakt zla, a on sa vlasne bal mi povedat pravdu lebo vedel co budem zvadzat) ale ja podvedome mu neverim a stale si nieco nahovaram a proste mi sobea neivem kao dalej... isiel robit do talianska, aby nam bolo lepsie...vsetko koli nam a ja stale neverim ze ma tak milue a podozrievam ho a podobne blbosti.. neviem co so sebou...
asi by som sla aj k psychiatrovi ale neviem poradite mi? nejakeho v TN? alebo c omam so sebou robit...
neviem sa ovladat a zostala so mstrasne ziarliva a sibe mi... prosim co ma mrobit, nechcem h ostratit ! aj povedal, ze ho nikdy nestratim, ale viete... proste neviem pride mi to sem-tam ze aj vyuziva moju lasku,mylsim ze vie ze ho strane miluem a vie ze mu vsetko prejde a mna to vytaca... mozno ze si to aj nahovaam ja fakt neivem :(

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

NEVIEM AKO DALEJ.. - Fórum - ZDRAVIE.sk