Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Študuje alebo vyštudoval tu niekto odbor čašník? alebo má kurz barmana?

lioness_01

tak si pozháňaj od spolukolegov materiály a na internete je toho dosť, treba hľadať... a nabudúce písať poznámky, veľa šťastia :)

lioness_01

iwus, ak si jedno školenie mala a zajtra máš z toho skúšky tak to je tvoj problém, asi si si mala robiť lepšie poznámky a hlavne - ešte som nevidela aby si niekto materiály ku skúške hľadať na fóre o zdraví. www.google.com - do zajtra času dosť...

ja by som ti aj odpovedala, ale nie všetky odpovede viem, nakoľko v tom nepracujem, a naposledy som sa tejto tematike venovala pred troma rokmi, takže som už pozabúdala, čiže by som tiež musela googliť, alebo ísť pohľadať zošity, a to môžeš urobiť aj ty...

veľa šťastia

iwus93

potrebujem vedieť:
1.postup miešania nápojov (piňa colada, sex on the beach, cosmopolitan, tequila sunrise, caipirhina)
2.ako sa volá pohár, do ktorého sa lievajú martini a campari
3.čo ide do martini rosso(myslím že pomaranč, len neviem či na pohár ako ozdobu alebo do pohára), martini bianco (tam ide citron len zase neviem či na pohár alebo do), martini dry-tak toto neviem
4.ako sa volá pohár, do ktorého sa lieva whiskey? (voláme ho wiskáč, ale on sa volá aj ináč)
5. ako sa volá pohár do ktorého sa lieva víno a šampanské? ono to má nejaký anglický názov
6.ako sa volá pohár v ktorom sa lieva Mojito? taký ako whiskáč ale je vyšší
7.ako sa volá ten pohár, do ktorého sa lieva namiešaná piňa colada? myslím že huricane, neviem presne

iwus93

Už také jedno školenie bolo len to fakt hovoril na rýchlo, tak to sa nedalo poriadne zapamätať, tak už budú skúšky z: techniky obsluhy, barový invertár, ceny

lioness_01

iwus - fúúúha, ale to je fest na dlho... ja si myslím, že toto vás budú učiť na tom školení...neboj sa...
to by som sa ti tu nedopísala, kebyže ti to mám všetko napísať... neviem o aké školenie ide, ale myslím si, že vás to tam snáď budú učiť, nie?

iwus93

Lioness_1...napr. potrebovala by som vedieť, aký druh alkoholu lieva do akého pohára a ako sa volajú tie poháre.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Študuje alebo vyštudoval tu niekto odbor čašník? alebo má kurz barmana? - Fórum - ZDRAVIE.sk