Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pressovar z Lidlu

Zapalkac

Cau, my ho mame doma uz skoro rok. Len tak sme bli v Lidli na nakup a videli sme ako ludia beru presovari namiesto chlebov, aj po dva do kosika. Tak sme sa spytali jedneho neznameho sloveka a ten nam ho odporucil. Zobrali sme ho teda, ved 49€ nie je az tak vela. Vybornu kavu robi. Vie spenit mlieko, a viem si spravit kavu taku aku len chcem, malu strednu , velku. Lebo vodu si regulujem ja sam. Cize treba pri nom postat 30 skund ked tecie vodicka. Na zaciatku je potrebne odpustit paru zvlast do pohara, lebo ta prva para je velmi horuca a spali kavu. Po odpustenni pary, si bud sparvit spenen mlieko alebo rovno robis kavu. Robim si z neho kavu kazdy den. A som spokojny. Vyskusali sme uz aj mnoho druhov kav, pretoze nie vsetky su vhodne na preso. Kedze nie vsetky sa tak dobre spenia alebo maju lahodnu chut. Takze ja som spokojny a odporucil som ho uz dvom kamaratom, ktory si ho uz tiez kupili. A za 49€ ? no nekup to :))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pressovar z Lidlu - Fórum - ZDRAVIE.sk