Beznadej

Príspevok v téme: Beznadej
neviemaka

Cavte no pisem preto lebo uz neviem co mam robit. Posledne dve roky mam hrozne obdobie . Neverim si a to ma ubija. Mam 16 teraz v januari budem mat 17. Kedysi som si uzival zivot naplno ked ma nieco trapilo tak to hned odislo a zas bolo vsetko v pohode . No teraz ma negativita ubija coraz viac . Nedokazem si uz ani najst dievca lebo moje sebavedomie je na nule. Sporty ktore mi kedysi isli velmi dobre dnes uz neviem ani na korculiach stat a pritom viem ze som bol jeden z najlepsich korculiarov ked sme hravali hokej. V skole som ticho sem tam nieco poviem aj to je trapas lebo si neveriim . S kamosmi sa citim cudne a nie uvolnene. Ja viem ze si tu teraz vylievam srdce ale verte nerobil by som to keby som uz nevedel ako dalej. Ja nezijem ale prezivam a kazdy den je pre mna utrpenie :( ja uz neviem co mam robit skusal som vsetko . Pozitivne myslenie atd na kratky cas bolo dobre no zas to na mna dolahlo :( achh.... Prosim vas o nejaku radu po pripade ak ste nieco podobne prezivali alebo prezivate mozte napisat ako ste sa z toho dostali dakujem ...

bibi123

ved mas 16, su muzi, co sa ani v 30tke neboja, ze zostanu sami... nemaj strach, muzov je menej ako zien, urcite sa minies:O))) a mozno sa len ostatni ludia z Tvojho okolia pretvaruju a tiez ich nieco trapi...

ivana4837

Ahoj,

ak by tvoj problém pretrvával dlhodobo určite to nepodceň a vyhľadaj odbor.pomoc-psychoterapiu...lieky sú až posledné "riešenie".(skús nakuknúť do témy panic.porucha a depresia)

Drž sa!!!

neviemaka

a co ked nie co ked budem stary mladenec.. a nezda sa mi aby to prezivali vsetci . Lebo ludia okolo mna su urcite v pohode to len mne prepina ...

bibi123

podla mna toto preziva kazdy mlady teenager, u mna to nebolo inak... moja rada je, ze treba pockat a stastie si ta najde:O))) venuj sa skole, prihlas sa na novy konicek a snaz sa rentabilne investovat svoju energiu a cas... a ked nemas frajerku v 16tich, to nie je ziadny problem, neskor budes nestastny, ze ju mas zavesenu na krku, ako 99,9% zadanych chlapov:O))