Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Halucinacia?

Príspevok v téme: Halucinacia?
Indian

Mal som vcera takyto zazitok. Kedze som teraz chory, pripisujem toto danej situacii. Lezal som zababuseny v perine s asi 39+ st. horuckou. Zrejme som spal alebo co. Zazil som toto: citil som ze sa trapim v tej perine a mal som nutkanie sa oslobodit. Podarilo sa, zaliala ma velka slast, v zapeti som sa pozeral sam na seba ako tam lezim a pocitovo som bol stastny. Zrazu som dostal mik do pier (urcite som vyludil usmev)a bol som spet. Zazil som nieco podobne asi pred 15 rokmi-dival som sa sam na seba spod stropu. Matka hovorila ze je to halucinacia. Rad by som vedel ci som to prezil alebo presnil alebo co.

bleee

vola sa to depersonalizacia. najcastejsie sa vyskytuje v puberte a adolescencii, kedy podobny stav zazije az polovica mladych ludi. Cize je to uplne normalne. Horucka ho takisto moze vyvolat.

tamarinka

astralne cestovanie...ano, je to mozne..a este duplom v takejto mimoriadnej situacii...toto bolo mimovolne opustenie fyzickeho tela ale da sa to vykonavat aj vedome..
ze fantasmagoria?....nic o tom neviete, ale okamzite to vyhlasite za blbost

0vecka

a co xces pocut?? ze si opustil svoje telo a naozaj sa na seba pozeral zhora???

nejaky chlapik v amerike dava odmenu milion dolarov ak mu niekto ukaze paranormalny jav dokonca je ochotny aj za tym clovekom cestovat... preveril viac ako tisic pripadov a vzdy sa jednalo o podvod...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Halucinacia? - Fórum - ZDRAVIE.sk